top of page

2 izbový luxusný byt v centre Trnavy

Ľudmily Podjavorinskej, 917 01 Trnava, Slovakia

EXKLUZÍVNE

760€/ mesiac

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na prenájom elegantný novo-zariadený 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa okrem vynikajúcej lokality môže pýšiť precíznym dizajnom.

Popis NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=XHzKBWyR6sg

V byte budete môcť využívať 53m2 podlahovej plochy + balkón.

Byt sa nachádza na 4 z 5 poschodí zrekonštruovaného tehlového bytového domu bez výťahu.

Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere Vás ihneď očarí jeho mimoriadne vkusné a elegantné prevedenie. Vstupná chodba je príjemne osvetlená, vybavená krásnym vstavaným šatníkom na mieru s dostatkom úložného priestoru. Chodbou sa dostávame do po ľavej strane umiestnenej kúpeľne a samostatnej toalety. Kúpeľňa je ladená vo veľmi príjemných jemných farbách, vybavená vaňou, dizajnovým velkoplošným zrkadlom a umývadlom so skrinkou. Dominantou bytu je krásna, priestranná, vzdušná, presvetlená obývačka, otvorene prepojená s kuchynským priestorom a jedálňou. Kuchyňa, ktorá je srdcom domova, je zariadená novou kuchynskou linkou na mieru, vybavenou zatiaľ nepoužívanými kvalitnými spotrebičmi (umývačka riadu, varná doska, rúra, digestor). Priestor kuchyne je moderným prepojením luxusnej bielej, prírodného kameňa a nechýbajú ani drevené prvky v podobe sedenia, ktoré dopĺňajjp dizajn a zariadenie obývačkového priestoru. Nočná zóna s veľmi príjemnou atmosférou, v ktorej naberiete nové sily do ďalšieho dňa je tvorená priestrannou spálňou. Najvýraznejším kúskom tohto priestoru je určite pohodlná manželská posteľ doplnená dizajnovým osvletlením, s plynulým prechodom do walk-in šatníka. Zo spálne sa taktiež dostávame na väčší balkón. Byt sa prenajíma úplne kompletne zariadený.


Tento byt je vhodný pre klienta hľadajúceho výnimočnú nehnuteľnosť s plnou občianskou vybavenosťou, ktorá mu poskytne pohodlné a príjemné bývanie v centre mesta Trnava.


V byte je samozrejme WIFI pripojenie zahrnuté v cene. Poskytovateľa televízie a využívanie rôznych programov ako ( napr. MAGIO - Telekom / FIBER TV - Orange ) si môže nájomca zvoliť podľa svojich predstáv.

Parkovanie je možné verejne popri bytových domoch ( spoplatnené mestom Trnava ), alebo zakúpením ročnej parkovacej karty.

LOKALITA:

Lokalita umiestnenia bytu je výborná. Byt sa nachádza na ulici Ľ. Podjavorinskej, naskok do centra. V lokalite len pár krokov od domu sa nachádza CITY ARÉNA, Mcdonald, Billa, množstvo obchodov a služieb.

POŽIADAVKY PRENAJÍMATEĽA :

- bez domácich zvierat

- fajčenie na byte je zakázané

CENA:

Cena je uvedená vrátane energií a WIFI pripojenia .
adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page