top of page

2 izbový luxusný mezonet neďaleko centra Trnavy

Ľudmily Podjavorinskej, 917 01 Trnava, Slovakia

EXKLUZÍVNE

740€/ mesiac

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje na prenájom luxusný 2-izbový mezonetový byt, ktorý sa okrem vynikajúcej lokality môže pýšiť precíznym dizajnom.

Popis NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://matterport.com/discover/space/xPokq3jKVGP

Úžitková plocha nehnuteľnosti predstavuje 79 m2.


Byt sa nachádza na 5/5 poschodí bez výťahu. Do bytu sa dostávame cez bezpečnostné dvere. Hneď po vstupe Vás očarí elegantný dizajn v dômyselmom prevedení. Vstupná chodba disponuje dvojzrkadlom, vešiakmi na kabáty a vstavaným šatníkom ako výhodným úložným priestorom. Zo vstupnej chodby sa dostávame do kúpeľne, ktorá je nadštandartne veľká. Nachádza sa tu vaňa, veľkoformátové zrkadlo s osvetlením, úmyvadlo na doske a práčka značky ETA, toaleta a kúpeľňová skrinka. Zo vstupnej chodby plynule prechádzame do otvoreného priestoru obývačky a kuchyne. Byt sa prenajíma úplne kompletne zariadený. V obývačke sa nachádza sedačka, koberec, konferenčný stolík, TV nábytok a samozrejme aj televízor. Obývačke dodávajú šmrnc strešné okná s krásnym výhľadom na Trnavu. Kuchynská časť je taktiež obohatená strešnými oknami, cez ktoré možno pozorovať najkrajšie západy slnka. V kuchyni sa nachádza luxusná kuchynská linka so spotrebičmi (umývačka riadu, rúra, varná doska, chladnička s mrazničkou : Whirlpool, digestor: Klarstein), taktiež tu nájdeme kompletnú zostavu riadu, jedálenskú súpravu, poháre a príbory. V kuchyni je umiestnený tiež jedálenský stôl so stoličkami a presklená vitrína.

Drevené točité schody nás privádzajú do nočnej časti bytu, kde nachádzame ďalší priestor s rovnako krásnymi výhľadmi. Tvorí ho pracovňa a nádherná romantická spáľňa. Celý priestor je klimatizovaný pre príjemné chvíle strávené aj počas najteplejších dní v roku.

V byte je samozrejme WIFI pripojenie zahrnuté v cene. Poskytovateľa televízie a využívanie rôznych programov ako ( napr. MAGIO - Telekom / FIBER TV - Orange ) si môže nájomca zvoliť podľa svojich predstáv.

Parkovanie je možné verejne popri bytových domoch ( spoplatnené mestom Trnava ), alebo zakúpením ročnej parkovacej karty.

LOKALITA:

Lokalita umiestnenia bytu je výborná. Byt sa nachádza na ulici Ľ. Podjavorinskej, naskok do centra. V lokalite len pár krokov od domu sa nachádza CITY ARÉNA, Mcdonald, Billa, množstvo obchodov a služieb.

POŽIADAVKY PRENAJÍMATEĽA :

- bez domácich zvierat

- fajčenie na byte je zakázané

CENA:

Cena je uvedená vrátane energií a WIFI pripojenia .
adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page