top of page

3 izbový atraktívny byt v centre mesta

Kalinčiakova, 921 01 Piešťany, Slovakia

EXKLUZÍVNE

189 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

3

Byt

81m2

-

Piešťany, Kalinčiakova

Komplet rek.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje exkluzívne na predaj priestranný, dispozične atraktívny 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej časti centra mesta Piešťany, ulica Kalinčiakova.

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI :

​​

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=ZynH2vQDxXy

Úžitková plocha nehnuteľnosti predstavuje 81 m2 + pivnica. Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového domu. Disponuje modernou otvorenou dispozíciou, s vyhľadávaným a obľúbeným prepojením kuchyne a jedálne s obývacou miestnosťou orientovanou do vnútrobloku. Kuchynská linka je vybavená elektrickou rúrou, indukčnou varnou doskou zn. …., umývačkou riadu zn. electrolux. …... a americkou chladničkou s mrazničkou zn …... Nočnú časť tvorí spálňa/detská izba s výmerou …. m2 a detská izba/spálňa s výmerou ….. m2 .. Kúpeľňa s výmerou …..m2 poskytuje komfortný priestor vybavený sprchovým kútom. WC je oddelené.

K bytu prislúcha aj pivničná kobka v suteréne o rozlohe ……. m2 .

Byt prešiel rokoch 2013 - 2014 kompletnou, hĺbkovou, kvalitnou rekonštrukciou so zmenou dispozície. Na nehnuteľnosti boli osadené 7 bodové bezpečnostné, protipožiarne dvere vyššieho štandardu značky Sherlock, plastové okna značky Salamadner s izolačným dvojsklom, interiérové dvere značky Porta. V celom byte boli znížené stropy, v chodbe, dennej časti (kuchyní a obývačke), šetníku, kúpeľni a toalete nainštalované bodové osvetlenie. V celom byte vyrovnané podlahy, v chodbe, kuchyni, sanite položené keramické obklady, v obývačke a v spálňach položené laminátové podlahy. Menené rozvody vody a odpadu, kompletne menené rozvody elektriny, zavedené 380 na indukčnú varnú dosku, prepäťová ochrana, zásuvky a vypínače značky Legrand. Na mieru vybudovaná kuchynská linka s barovým pultom v príjemnom finishe matná biela so systémom Blum.

Na rok 2021 - 2022 je naplánovaná rozsiahla rekonštrukcia spoločných častí a zariadení bytového domu so zateplením a novou fasádou.

Predpokladané mesačné náklady …... eur/mesiac (bytové + fond opráv …., elektrina ….., ……...).

​LOKALITA:

Bytový dom sa nachádza na ulici Kalinčiakova, v bezprostrednej blízkosti centra mesta a Mestského parku, Auparku, perfektná občianska vybavenosť okresného mesta Piešťany priamo “pod oknami”.

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

ondrejonas_edited_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ondrej Kukučka

+421948469496

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page