top of page

3-izbový byt s 2 balkónmi

Pod kaštiel'om 43, Dubnica nad Váhom, Slovakia

EXKLUZÍVNE

140 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj veľkometrážny 3 izbový byt s 2 balkónmi v udržiavanom pôvodnom stave, v zrekonštruovanom bytovom dome na ulici Pod Kaštieľom-Dubnica nad Váhom.

 

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

 

Pre najlepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=ezVeJtQr4eE

 

Byt je skvelou investíciou hneď z niekoľkých dôvodov :


  • pôvodný stav, ktorý umožní novému majiteľovi splniť si vlastné predstavy o bývaní bez kompromisov

  • veľké samostatné obytné miestnosti

  • špajza

  • 2x balkón a murovaná pivnica prislúchajúce k bytu

  • jedinečne zrekonštruovaný bytový dom


  • byt dostupný ihneď kúpou bez tiarch

  • krásne výhľady plné zelene


​Byt s úžitkovou plochou 79 m2 + loggie sa nachádza na 4. poschodí panelového bytového domu s výťahom.


Byt ponúka priestrannú slnečnú dispozíciu, ktorú si budúci majiteľ vie upraviť podľa vlastných predstáv. Po vstupe do bytu sa nachádzame vo veľkej predsieni, ktorá ponúka bohatý priestor na umiestnenie väčšej šatníkovej roldorovej skrine. Obytný priestor sa skladá z obývacej izby s výmerou cca 18 m2, spálne 17,5 m2 (vďaka svojej veľkej výmere je tu možné vybudovať vlastný walk-in šatník), ktoré disponujú loggiami s peknými výhľadmi do zelene a detskej izby cca 14 m2. Kuchyský priestor s výmerou 10 m2 poskytne budúcemu majiteľovi možnosť osadenia väčšej kuchynkej linky na mieru, do ktorej šikovný stolár môže zabudovať vstup do špajze. Obývací a kuchynský priestor možno prepojiť, nakoľko sa tu nachádzajú pôvodné v súčasnosti zamurované dvere. Kúpeľňa s výmerou cca 4,3 m2 disponuje vaňou a je prepojená s WC.


Byt je v zachovalom udržiavanom pôvodnom stave, na byte boli kompletne vymenené pôvodné okná za plastové. Bytové jadro je murované, kúpeľňa bola rekonštruovaná v roku .... pričom bola menená sanita, podlahy i keramické obklady. Menené stúpacie rozvody. Rozvody elektriny sú v pôvodnom stave. Vykurovanie ústredné diaľkové, prostredníctvom liatinových radiátorov s osadenými meračmi spotreby tepla. Vymenené boli vstupné dvere do bytu, v byte bol osadený audio-video vrátnik, rekonštruované loggie.


TECHNICKÝ STAV BYTOVÉHO DOMU:

 

Stavba bytového domu je panelový bytový dom, ktorý prešiel kompletnou špičkovou rekonštrukciou, ktorá spočíva: nová strecha, zateplenie, fasáda, domový audio-video vrátnik, exteriérové schodisko, bezpečnostné vstupné dvere, schránky, San-marco omietky vo vstupnej hale, nové podlahy v celom bytovom dome, nový výťah, rekonštruované loggie, kamerový systém, svetlá na fotobunku, zrekonštruované pivničné priestory. Bytový dom pripomína svojím perfektným stavom novostavbu bytového domu a taktiež disponuje energetickým certifikátom (primárna energia A1, celková potreba energie B).


LOKALITA:

 

Nehnuteľnosť je situovaná na ulici Pod Kaštieľom. V blízkosti sa nachádza futbalový štadión, park Jána Baltazára, Mestská športová hala, Bistro, Lahôdky, atď.


CENA:

Cena zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníctva bytu.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page