top of page

3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Hlohová, Hlohovec, Slovakia

EXKLUZÍVNE

145 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

3

Byt

66m2

-

Hlohovec

Komplet rek.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje exkluzívne na predaj príjemný, dispozične dobre riešený 3 izbový byt po komplexnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa v centrálnej časti mesta Hlohovec, ulica Hlohová.

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI :


Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=mLpgmKh4zoX


Byt s rozlohou cca 63 m2 + pivnica (spolu cca 66 m2) je situovaný na vyvýšenom prízemí 5 podlažnáho panelového bytového domu. Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa ocitáme v predsieni (cca 3,48 x 1,63 = 5,67 m2), z ktorej sa vchádza do prechodnej, priestrannej obývacej izby (cca 3,46 x 4,87 = 16,85) z ktorej sa ďalej vchádza do samostatnej nepriechodnej detskej izby (cca 2,73 x 5,25 = 14,33 m2), obývacia izba a detská izba sú orientované juho - východne. Z predsiene sa vchádza do hlavnej spálne (cca 2,72 x 4,98 = 13,55 m2), kuchyne (cca 8,80 m2) a kúpeľne s toaletou (cca 3,25 m2), hlavná spálna a kuchyňa sú orientované severo - západne. K bytu prislúcha pivničná kobka (cca 1,95 m2).

STAV BYTU :

Byt prešiel cca v roku 2018 komplexnou rekonštrukciou. Pri rekonštrukcii boli osadené bezpečnostné dvere, plastové okná s izolačným dvojsklom, v izbách s hliníkovými interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu. V izbách položené laminátové podlahy, v chodbe, kuchyni a kúpeľni položené keramické dlažby. V kúpeľni vybudovaný priestranný sprchový kút so sklenenou zástenou a nainštalovaná sprcha s dažďovou hlavicou, osadené toaleta a nainštalovaný zabudovaný splachovací systém, osadené umývadlo so skrinkou. V celom byte boli znížené stropy, miestami nainštalované bodové osvetlenie. V kuchyni osadená elegantná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi elektrická rúra, indukčná varná doska, digestor a osadené kameninové umývadlo. V byte boli menené rozvody elektriny a poistková skrinka, menené rozvody vody a odpadu.​


STAV BYTOVÉHO DOMU :

Bytový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou spoločných častí a zariadení: zateplenie a fasáda, hlavný vstup s elektrickým vrátnikom, stupacie rozvody, plastové okná.


ZARIADENIE NEHNUTEĽNOSTI:

Kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi elektrická rúra, indukčná varná doska, digestor, kameninové umývadlo.


NÁKLADY SPOJENÉ S UŽÍVANÍM NEHNUTEĽNOSTI:

Predpis Bytové družstvo: cca 100,-€ / mesiac

Elektrina: cca 30,-€ / mesiac

Spolu: cca 130,-€ / mesiac

Energetický certifikát - B


LOKALITA:

Nehnuteľnosť je situovaná v obľúbenej a vyhľadávanej centrálnej časti mesta, na ulici Hlohová v okresnom meste Hlohovec v blízkosti historického centra mesta, vzdialená pár minút chôdze od námestia Sv. Michala. V blízkosti je plná občianska vybavenosť, obchody, škôlky, základné školy, stredné školy, zdravotné stredisko, pošta, mestský úrad, kino, športoviská, okolie mesta Hlohovec ponúka mnoho možností na voľnočasové aktivity.

Krajské mesto Trnava je vzdialené 20 km, krajské mesto Nitra 25 km, okresné mesto Piešťany 22 km, hlavné mesto Bratislava vzdialené 70 km. ​

ondrejonas_edited_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ondrej Kukučka

+421948469496

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page