top of page

3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite PN

A. Hlinku, 921 01 Piešťany, Slovakia

EXKLUZÍVNE

139 900€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária PRIUS COMPANY Vám exkluzívne predstavuje na predaj veľkometrážny 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa na 7.p. z 9 zatepleného zrekonštruovaného panelového domu s výťahom, vyhľadávaná lokalita blízko centra, A. Hlinku, Piešťany.


DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:


Byt sa nachádza na 7. poschodí bytového domu, čo znamená, že budúcemu majiteľovi bude tento byt poskytovať krásne výhľady na samotné mesto či západy Slnka. Dispozične byt pozostáva z veľkej obývačky (m2) s východom na balkón, kuchyne (m2), ktorá je priechodná s ďalšou obytnou miestnosťou (m2). Táto časť bytu je orientovaná na západ. Chodbou sa dostávame do kúpeľne, samostatnej toalety a tretej obytnej izby. Vďaka veľkosti chodby je do nej možné osadiť veľký vstavaný šatník na mieru, ktorý poskytne množstvo úložného priestoru, ktorý na bytoch často chýba.


Prejdite sa bytom prostredníctom našej virtuálnej prehliadky a zoznámte sa s jeho dispozíciou :

https://my.matterport.com/show/?m=xPurTyUDopk


TECHNICKÝ STAV NEHNUTEĽNOSTI:


Nehnuteľnosť prešla čiastočou rekonštrukciou, no je vhodná na kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, pričom tento byt ponúka bohaté možnosti. Na nehnuteľnosti boli kompletne menené pôvodné okná za plastové, v kúpeľni a WC položená keramická podlaha a obklad, bodové LED stropné osveltenie, kompletne zrekonštruovaný balkón vrámci rekonštrukcie bytového domu. V byte sa nachádzajú pôvodné drevené parkety, vzor rybia kosť, ktoré po ošetrení môžu tvoriť krásnu dominantu bytu. V byte boli ďalej osadené merače na radiatoroch, elektronický vrátnik.


Samotný bytový dom je kompletne zrekonštruovaný, čistý a udržiavaný. Rekonštrukcia spočíva v : zateplenie, nová fasáda, elektronický vrátnik, schránky, prístupové schodisko s prístupom pre kočár čí vozík, nový výťah s novou kabínou, vnútorné podlahy a omietky. Naviac spadá do energetickej triedy B, čo budúcemu majiteľovi zaručuje nižšie prevádzkové náklady. Okolie bytového domu je naozaj krásne a starostlivo udržiavané, s množstvom zelene a okrasných stromčekov.


LOKALITA :


Ulica Andreja Hlinku patrí vďaka svojej polohe k obľúbeným a vyhľadávaným obytným častiam mesta Piešťany. Bytový dom je situovaný v tesnej blízkosti supermarketu Billa, pričom stačí iba pár krokov a dostávame sa k obchodnému centru Prior, Kocka, autobusovú/železničnú stanicu a do centra je to taktiež iba pár minút pešou chôdzou. V okolí domu je niekoľko parkovísk, takže zaparkovať nebude žiadny problém. Veľkou výhodou je umiestnenie samotného bytového domu vrámci ulice, ktorý sa nachádza mimo hlavnej cesty, budúcich majiteľov teda nebude rušiť hluk áut.

V Lokalite teda nachádzame kvalitnú občianskú vybavenosť.


CENA :


Cena zahŕňa servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.


adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page