top of page

4 izbová nádherná novostavba RD

916 32 Hôrka nad Váhom, Slovakia

EXKLUZÍVNE

239 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje na predaj krásnu, kompletne zariadenú, nízkonákladovú novostavbu samostatne stojaceho 2-podlažného 4-izbového rodinného domu, obec Hôrka nad Váhom, okres Nové Mesto n. Váhom.


TECHNICKÝ STAV :

INTERIÉR DOMU:

Rodinný dom je skolaudovanou stavbou z r. 2019. Stavba je samostatne stojaci dvojpodlažný objekt, založený na betónových pásoch a železobetónovej základová doske. Základy sú odizolované proti zemnej vlhkosti 2x asfaltovým modifikovaným pásom s radónovou ochranou. Nosnou konštrukciou 1.NP a 2.NP je obvodový plášť z presných tvaroviek YTONG so zateplením fasády v hrúbke 200 mm. Strop nad 1.NP. a 2.NP riešený ako železobetónový Premaco. V podlahách je uložená tepelná izolácia v hrúbke 90 mm. Strecha je plochá so značkovou fóliou Fatrafol + 2 vrstvy tepelnej izolácie v celkovej

hrúbke 350 mm. Odvodnenie striech je riešené zaatikovými strešnými vpustami. Vonkajšie omietky na zateplenej fasáde sú riešené ako silikónové, sokel je zateplený, povrchová úprava je soklová marmolitová omietka. Vnútorné povrchy stien a stropov sú omietnuté strojovou omietkou, vymaľované bielou maľbou.

Okná a dvere sú plastové s izolačným trojsklom s Uw = 1,0 W/ m2 K a celoobvodovým kovaním. Vykurovanie domu je riešené prostredníctvom tepelného čerpadla Daikin, teplo je v dome rozvádzané prostredníctvom radiátorov a podlahového kúrenia v kúpeľni a samostatnej toalete. Ohrev vody tepelným čerpadlom + zásobník TUV.


EXTERIÉR DOMU:

Okolo domu je položená zámková dlažba, v prednej časti domu sú vydláždené 2 parkovacie miesta pod dohľadom kamerového systému. Na terase je položená veľkoformátová dlažba. Pozemok je kompletne ohraničený panelovým plotom, predná časť domu s 3D oplotením po stranách vo farbe antracit. Vstup na pozemok domu je riešený hliníkovou osobnou bránkou a elektronicky ovládanú bránu pre 2 vozidlá.


MESAČNÉ NÁKLADY:100 eur / 3 osoby


DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=Y7CoqCGWGyW


Úžitková plocha domu predstavuje 104,45 m2 + podstrešná terasa. Dve podlažia poskytujú domu pohodlné rozdelenie na dennú a nočnú časť. Prvé podlažie s plochou 51,95 m2 je tvorené vstupnou halou so vstavaným šatníkom na mieru v dekore lacobelo, hosťovskou samostatnou toaletou, technickou miestnosťou (8,6m2) a srdce domu tvorí veľká obývačka s jedálňou a kuchyňou. Obývačka (25 m2) je vybavená sedačkou zn. Phase (tmavohnedá), kvalitným nábytkom (konferenčný stolík, stolík pod Tv) a televíziou značky LG. Atmosféru dotvárajú závesy so záclonami na mieru, kryštálové osvetlenie Luxera v kombinácií s dizajnovým LED osvetlením v sádrokartóne stropu. Obývací priestor je otvorenou dispozíciou prepojený s kuchynskou a jedálenskou časťou(13m2). Kuchynská linka zn. Alpes v dekore lesklá biela je vybavená spotrebičmi zn. Gorenje (umývačka riadu, indukčná varná doska, digestor, rúra, mikrovlnka), podsvietená LED osvletlením na pohyb rukou. V jedálenskej časti sa nachádza okrúhly jedálenský stôl s ochranným sklom na mieru a jedálenskými stoličkami zn. Phase. V jedálenskej časti je osadený Bio krb. Celý priestor je krásne presvetlený francúzskymi oknami s východom na terasu domu a zadnú časť pozemku.

Súkromie poskytujú exteriérové žalúzie farby Antracit.


Na 2. NP sa dostáva širokým pohodlným schodiskom. Na 2.NP nachádzame tri priestranné izby a spoločnú kúpeľňu. Spálňa (15,8 m2), detská izba so vstavaným šatníkom (13,4 m2), detská izba/pracovňa s výstupom na loggiu (11,9 m2). Kúpeľňa (7,5 m2) disponuje vaňou, sprchovým kútom, dvojumývadlom so skrinkami s úložným priestorom, LED zrkadlom, WC. Obklad kúpeľne veľkoformátová dlažba biely mramor.Dom sa predáva kompletne zariadený.


POZEMOK:

​​

Pozemok je rovinatý o výmere 320 m2. Okrem podstrešenej terasy sa na pozemku nachádza terasa „pod holým nebom“ s veľkoformátovou dlažbou (30 m2). V záhrade boli vysadené dreviny, okrasné kvety umiestnené v okrasných záhonoch zo smrekového dreva na mieru. Zatrávnenie pozemku bolo riešené trávnatými kobercami. V zadnej časti pozemku – záhrade i pred domom v prednej časti domu je vyvedený vodovod. Okolie domu, vchod k domu od cesty i parkovacie státia sú vydláždené zámkovou dlažbou. Pozemok je kompletne oplotený.

Na pozemku sa nachádzajú IS (voda, elektrina, kanalizácia).

​​​​

LOKALITA:

Dom sa nachádza v novovybudovanej štvrti rodinných domov obce Hôrka nad Váhom, okres Nové Mesto n. Váhom. Nová časť obce je veľmi tichá s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. V obci sa nachádzajú potraviny, pošta, škôlka, lekár, lekáreň, detské ihrisko, futbalové ihrisko atď. Obec sa nachádza len 9km od diaľničného obchvatu pri Novom Meste n.Váhom a 5km od diaľničného obchvatu pri obci Lúka.


CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.


adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page