top of page

4 izbový rodinný dom s krásnym pozemkom

922 09 Borovce, Slovakia

EXKLUZÍVNE

240 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

4

Rodinný dom

128m2

785m2

Borovce

Novostavba

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

PREDANÉ

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje na predaj krásnu novostavbu 4-izbového rodinného domu typu bungalov ležiacu na rovinatom pozemku o veľkosti 785m2 v obci Borovce, okres Piešťany.

TECHNICKÝ STAV NEHNUTEĽNOSTI:

Stavba je samostatne stojaci jednopodlažný objekt s odkladacím priestorom na pochôdznej povale. Obvodovové murivo je z tvaroviek Porfix hrúbky 300 mm, ktoré májú výborné tepelno - izolačné vlastnosti a vďaka veľkému množstvu malých vzduchových bubliniek v pórobetóne sa výborne vyrovnávajú s vonkajšími zmenami teplôt. Pórobetón chráni pred chladom, rovnako ako aj pred teplom v miestnosti. Tvárnice PORFIX zaručujú vynikajúcu mikroklímu a paropriepustnosť interiéru. Obvodový plášť je zateplený polystyrénom hr. 18cm + silikónová omietka bielej farby. Priečne murivo je Porfix 125 mm. Krov je väzníkový, škridľa TERRAN Danubia color systém čierna, klampiarske prvky KJG čierne. Okná Salamander Streamline 76 s izolačným trojsklom farby antracid, vchodové dvere GEALAN S8000 s vynikajúcimi tepelnoizolačnými a zvukovoizolačnými vlastnosťami rovnako farby Antracid. Interiérové dvere na báze dreva. Vykurovanie domu zabezpečuje vlastný zdroj tepla - teplné čerpadlo voda-vzduch zn. VIESSMANN VITOCAL 222-S AWT-AC s integrovaným zásobníkom teplej vody o objeme 170l. Pre zabezpečenie dostatočne teplej vody na vykurovanie a prípravu teplej pitnej vody v extrémne nízkych teplotách vzduchu jje v tepelnom čerpadle zabudovaný elektrický prietokový ohrievač. Vykurovanie je v dome riešené podlahovým vykurovaním pričom v kúpeľniach je dodatočne umiestnený rebríkový radiátor (systém OVENTROP). Doplnkované vykurovanie zabezpečuje krb v obývacej miestnosti. Dom je zaradený do energetickej triedy A.

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=yCA7j7ZvWDz

Rodinný dom je riešený do tvaru L. Úžitkovú plochu domu predstavuje: 111,7 m2 interiér + 16,5m2 zastrešená terasa. Rodinný dom je výborne dispozične riešený. Vďaka rozdeleniu na dennú a nočnú časť poskytuje množstvo priestoru a súkromia. Po vstupe cez bezpečnostné dvere sa nachádzame v priestrannej presieni s výmerou 5,8 m2. V priestore je osadená krásna vstavaná šatníková zostava na mieru s policovým i vešiacim systémom. Chodbou sa ďalej dostávame do právého krídla s obývačkou a kuchyňou a zvlášť do ľavého krídla s obytnými izbami. Kuchyňa (22,7 m2) disponuje kvalitnou kuchynskou linkou na báze dreva vyrobenou na mieru so vstavanými spotrebičmi zn.Bosch (rúra,mikrovlnka,varná doska, chladnička s mrazničkou). Z kuchyne je vstup do komory (3m2), ktorý je šikovne zapracovaný vo farbe kuchynskej linky a preto nenarúša harmóniu priestoru. Obývacia časť je dostatočne priestranná (15,2 m2), presvetlená s východom na južne orientovanú terasu (16,5m2). Úschovňu vykurovacieho zariadenia či práčky so sušičkou poskytuje technická miestnosť (3,4m2). V nočnej časti domu sa nachádzajú 2 detské izby so zhodnou výmerou 11,35m2 a rodičovská spálňa (15,45m2). Obrovským bonusom rodičovského priestoru je vlastná kúpeľňa s WC,bidetom a sprchovým kútom a budúceho majiteľa taktiež poteší šatník (4,2m2) s policovým systémom na mieru. V dome sa samozrejme okrem doričovskej kúpeľne nachádza ďalšia samostatná kúpeľňa (5,25m2) vybavená vaňou a sprchovým kútom a samostatné WC (2m2).

Množstvo úložného priestoru pre sezónne veci poskytuje povala domu, ktorá je dostupná z terasy a takmer kompletne pochôdzna.

Dom sa predáva čiastočne zariadený po dohode s majiteľom nehnuteľnosti.

POZEMOK a INŽINIERSKE SIETE:

Nehnuteľnosť je situovaná v tichej slepej ulici obce, mimo hlavnej cesty. Rodinný dom sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere bohatých 785 m2. Na pozemku sa nachádzajú 2 drevené záhradné domčeky, ktoré poskytujú ďalší úložný priestor. Dom je napojený na verejný vodovod, nachádzajúci sa na komunikácií pred domom. Splašková kanalizácia je odvedená do žumpy, ktorá sa nachádza pred rodinným domom.Elektroinštalácia je napojená na verejnú elektrickú sieť verejného rozvodu vedeného v zemi. Dom nie je napojený na plynovod.

LOKALITA:

Obec Borovce je vzdialená od mesta Piešťany len 7km a teda len cca 8min jazdy autom. V obci sa nachádza materská škola, potraviny, pošta, obecný úrad. Základná škola je zriadená vo vedľajšej obci Rakovice.

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

ondrejonas_edited_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page