top of page

4 izbový rodinný dom so zariadením

M. R. Štefánika, 920 01 Hlohovec, Slovakia

EXKLUZÍVNE

279 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje na predaj krásny 4-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, s príjemnou relaxačnou záhradkou na pozemku o veľkosti 372m2 s relax prístavbou, nachádzajúci sa na ulici M.R.Štefánika v okresnom meste Hlohovec.

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku: https: https://my.matterport.com/show/?m=YvEeVHeBKxQ

Rodinný dom je riešený do tvaru L. Úžitkovú plochu domu predstavuje: 167 m2 interiér + 20m2 záhradná prístavba. Rodinný dom je výborne dispozične riešený. Vďaka rozdeleniu na dennú a nočnú časť poskytuje množstvo priestoru a súkromia. Po vstupe do nehnuteľnosti sa ocitáme v centrálnej chodbe, z ktorej sa vchádza do dennej zóny, na priestor bohatej obývacej izby spojenej s kuchyňou s jedálenskou sekciou. Na mieru vybudovanú kuchynskú linku ocení aj náročnejší kuchár/ka, kuchynská linka do tvaru U s barovým pultom poskytuje množstvo pracovnej plochy a úložného priestoru a farebný finish v bielej farbe vytvára príjemné prostredie. Celý priestor je vzdušný a krásne presvetlený. Z centrálnej chodby sa vchádza do dvoch samostatných nepriechodných detských izieb orientovaných do záhrady. Z chodby sa taktiež vstupuje do priestrannej kúpeľne s toaletou, kde bola osadená vaňa so sprchovou hlavicou so sklenenou zástenou, toaleta so splachovacím systémom Geberit, za dverami je dostatočný priestor na umiestnenie práčky a sušičky. Vedľa hlavného vstup do domu sa nachádza menšia technická miestnosť. Z centrálnej chodby sa schodiskom vychádza do podkrovia, kde chodba do ktorej ústi schodisko poskytla krásny priestor s možnosťou využitia ako domáca pracovňa a miestnosť slúžiaca ako šatník/sklad. V podkroví je situovaná hlavná spálňa orientovaná do záhrady. Podkrovie nad prednou časťou domu nie je zobytnené a poskytuje novému majiteľovi mnoho možností ako ho zrekonštruovať a využiť na dobudovanie ďalších obytných miestností.

V zadnej časti záhrady stojí pridružená stavba (nie je evidovaná na liste vlastníctva je vyznačená na katastrálnej mape), ktorá momentálne slúži ako záhradný domček so savnou. V objekte ja centrálna/ hlavná miestnosť z ktorej sa vchádza do kuchyne a do kúpeľne. Daná stavba ponúka možnosť využitia ako hosťovský domček prípadne jednoizbový byt.

TECHNICKÝ STAV DOMU:

Stavba je samostatne stojaci, 4 izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, s obytným podkrovím a čiastočným podpivničením, pričom k nehnuteľnosti prislúcha stavba na zadnej časti pozemku (nie je zapísaná na liste vlastníctva, je zaznačená na katastrálnej mape), ktorá do budúcna môže slúžiť ako priestor na bývanie -“1 izbový byt”.

Nehnuteľnosť prešla v rokoch …. - …. kompletnou rekonštrukciou. Na nehnuteľnosti bola menená strecha značky......... plechová strešná krytina, dažďové žľaby a zvody, zateplená s novou fasádnou omietkou, boli osadené plastové okná s izolačným dvojsklom, exteriérové žalúzie, menené rozvody elektriny, vody a odpadu, osadený plynový kotol na zabezpečenie ohrevu vody a kúrenia, osadená klimatizačná jednotka. Interiér nehnuteľnosti taktiež prešiel kompletnou rekonštrukciou spočívajúcou: nové keramické a lamninátové podlahy, interiérové dvere s obložkami, čiastočne znížené stropy s bodovým LED osvetlením, osadená kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi (varná doska zn. ……., elektrická rúra zn. ………., digestor zn. ……...), v obývačke na mieru vyhotovená obývačková stena s krásnou knižnicou.

POZEMOK A INŽINIERSKE SIETE:

Nehnuteľnosť je situovaná na nefrekventovanej ulici M.R.Štefánika na rovinatom pozemku s rozlohou 372 m2 s orientáciou juho - východ (smer do ulice, čelo domu) severo - západ (smer do záhrady). V záhrade boli vysadené okrasné dreviny a rastliny a ponúka krásne a útulné miesto na oddych a relax, príjemnú atmosféru dotvára jazierko s vodopádom a ohnisko a altanok na gril. V záhrade je nainštalovaný závlahový systém.

Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete.

LOKALITA:

Nehnuteľnosť je situovaná na ulici M.R.Štefánika v okresnom meste Hlohovec v blízkosti historického centra mesta, vzdialená pár minút chôdze od vlakovej a autobusovej stanice.

Krajské mesto Trnava je vzdialené 20 km, Nitra 25 km, napojenie na diaľnicu D1 5 km, hlavné mesto Bratislava vzdialené 70 km. ​

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ondrej Kukučka

+421948469496

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page