top of page

Apartmán v Chalete v Nízkych Tatrách

Demänovská Dolina, Slovakia

EXKLUZÍVNE

180 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásny 2-izbový apartmán v chalete, ktorý sa okrem úzkeho spojenia s prírodou môže pýšiť čistou architektúrou, ktorá je spojená s okolitým prostredím Nízkych Tatier.

Popis NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=HX4BNsg6MR8

Úžitková plocha nehnuteľnosti predstavuje 40, 22 m2.

Tento apartmán, ktorý sa nachádza na prvom nadrzemnom podlaží, ponúka komfortný priestor pre 2 až 4 osoby. Dispozične pozostáva z chodby (4,46 m2), kúpeľne vybavenej sprchovým kútom, umývadlom so skrinkou, WC (3,55m2), izby (8,77 m2), obývačky prepojenej s kuchyňou (18,34 m2), 2 terás (5,81 m2 a 5,46m2). Prislúcha k nemu odkladací priestor na prízemí chaletu a 1 vonkajšie parkovacie miesto. Vlastné elektrické vykurovanie je riešené formou podlahového kúrenia s termostatom v každej miestnosti.


Chalet je postavený na mikropilotoch z CLT panelov, ktoré staviteľ použil ako prvý v Demänovskej Doline. Celá stavba je zateplená minerálnou vlnou a prekrytá dreveným predvetrávaným obkladom, doplnená o kamenný obklad. Okná sú plastové v antracitovej farbe so šesťkomorovým trojsklom. Interiér je vyhotovený vo vysokom štandarde – podlahové kúrenie, drevená podlaha, drevené interiérorvé dvere, tepelné čerpadlo vzduch-vzduch, veľkoformátové obklady v kúpeľni a moderná sanita, k štandardu patrí tiež kompletne vybavená kuchyňa so spotrebičmi.


Mesačné náklady na prevádzku cca 150 až 180 eur + ročný nájom za pozemok je 157 eur bez DPH urbariátu.

LOKALITA:

Demänovská dolina je najznámejšia a najkrajšia dolina Nízkych Tatier. Má dĺžku 15 km a je hlavným centrom cestovného ruchu na sever od hlavného hrebeňa. Každého návštevníka čaká množstvo atraktivít a možností vyžitia: Svetoznámy podzemný systém Demänovských jaskýň, z ktorých sú sprístupnené Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa slobody, stredisko Jasná, ktoré je medzinárodne známym centrom zimnej i letnej turistiky, prepojenie severnej demänovskej časti Chopka s južnými svahmi kabínkovou lanovkou cez vrcholovú stanicu, Atraktívna poloha na severných svahoch Nízkych Tatier ponúka výborné podmienky na turistiku, skalolezenie, horskú cyklistiku i lyžovanie, čo s vybudovaným zázemím ročne priťahuje státisíce návštevníkov. Lokalita ponúka prekrásnu faunu a flóru doplnenú vhodnými klimatickými podmienkami. Z Demänovskej Doliny sa po žltých a červených turistických značkách môžete dostať až na Poľanu. Po výstupe na jej plochý a (v lete) trávnatý vrchol vás už čaká podmanivý výhľad na vrchy Dereše, Skalku či Chabanec.

200 m od apartmánovsa nachádza požičovňa lyží, zastávka pre Ski Bus na trase Demänová - Jásna.

Vlastniť nehnuteľnosť v tejto lokalite je príležitosť, ktorá sa budúcemu majiteľovi mnohonásobne vráti.

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ :

Kúpa apartmánu ako forma investičnej príležitosti ponúka možnosť zaradenia sa do hotelového programu, kedy prevádzkar má na starosti všetky aspekty súvisiace s využiteľnosťou apartmánov a maximalizáciou príjmov za ich prenájom. Prevádzkár sa postará o apartmán, bude vytvárať rezervácie krátkodobých pobytov, zabezpečovať príchod hostí, a samorezjme taktiež jeho čistotu . Prenajímaním apartmánu si tak budúci majiteľ môže zabezpečiť rýchlu návratnosť investície.


CENA:

Cena je uvedená vrátane DPH. Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti, cena sa už nenavyšuje.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page