top of page

Apartmány pod lyžiarskym strediskom Jasná

Pavčina Lehota, Slovakia

TOP PONUKA

od 92 700€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje na predaj posledných päť 1-izbových a jeden 3-izbový apartmán, nachádzajúce sa v celoročne najnavštevovanejšom turistickom regióne Liptov na Slovensku hneď pod najväčším slovenským lyžiarskym strediskom Jasná, v obci Pavčina Lehota.

Popis NEHNUTEĽNOSTI:


Cenovo dostupné apartmány sa nachádzajú v novozrekonštruovanom apartmánovom dome na 2 podlažiach:


  • Na 1 NP sa nachádza posledný voľný apartmán č. 4 s vlastnou predzáhradkou. Podlahová plocha apartmánu predstavuje 27,48 m2 + pozemok 20,5 m2 + parkovacie státie. Dispozične pozostáva z chodby 3,55m2, kúpeľne 4,05 m2, izby s kuchyňou 19,88 m2 s vyhotovením do štandardu a zariadený nábytkom a svietidlami (s možnosťou kúpy bez nábytku). Cena 107 100 eur.


  • Na 2 NP sa nachádzajú voľné apartmány:

  • Apartmán č. 6 - 23,16m2 + terasa 4,38 m2 + parkovanie - cena 92 700

  • Apartmán č.7 - 27,31 m2 + terasa 7,61 m2 + parkovanie - cena 104 400 eur

  • Apartmán č. 8 - 27,49 m2 + terasa 8,25 m2 + parkovanie - cena 104 400 eur

  • Apartmán č. 9 - 27,48 m2 + terasa 8,24 m2 + parkovanie - cena 104 400 eur

  • Apartmán č.11 - 58,63 m2 + terasa 8,70 m2 + parkovanie - cena 188 100 eur. Cena je v štandarde so zariadením nábytku. V prípade záujmu o kúpu apartmánu v stave "holobyt" je cena dohodnutá individuálne.

Každý apartmán má dostatočne veľkú terasku alebo predzáhradku, aby ste si mohli vychutnávať okolitú prírodu v tichosti. V objekte sa nachádzajú spoločné uzamykateľné priestory - lyžiareň, bicykliareň, práčovňa, na ktorých bude mať budúci majiteľ spoluvlastnícky podiel, plus exteriérová terasa o veľkosti cca 20 m2 s posedením a krbom.

LOKALITA:


Pavčina Lehota sa nachádza v celoročne najnavštevovanejšom turistickom regióne Liptov na Slovensku hneď pod najväčším slovenským lyžiarskym strediskom Jasná, ktoré ponúka pestrý výber lyžiarskych zjazdoviek, s možnosťami skialpu a bežkovania. V blízkosti sa nachádzajú zábavné aquaparky Tatralandia a Bešeňová, ktoré sú celoročne v prevádzke. V priamo dedine sa nachádza menšie lyžiarske stredisko s dvoma lyžiarskymi vlekmi a Fun park s bobovou dráhou, ktorá je jediná v oblasti Liptov a mnoho ďalších zábavných atrakcií. Demänovská dolina je najznámejšia a najkrajšia dolina Nízkych Tatier. Má dĺžku 15 km a je hlavným centrom cestovného ruchu na sever od hlavného hrebeňa. Každého návštevníka čaká množstvo atraktivít a možností vyžitia: Svetoznámy podzemný systém Demänovských jaskýň, z ktorých sú sprístupnené Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa slobody, stredisko Jasná, ktoré je medzinárodne známym centrom zimnej i letnej turistiky, prepojenie severnej demänovskej časti Chopka s južnými svahmi kabínkovou lanovkou cez vrcholovú stanicu, Atraktívna poloha na severných svahoch Nízkych Tatier ponúka výborné podmienky na turistiku, skalolezenie, horskú cyklistiku i lyžovanie, čo s vybudovaným zázemím ročne priťahuje státisíce návštevníkov. Lokalita ponúka prekrásnu faunu a flóru doplnenú vhodnými klimatickými podmienkami. Z Demänovskej Doliny sa po žltých a červených turistických značkách môžete dostať až na Poľanu. Po výstupe na jej plochý a (v lete) trávnatý vrchol vás už čaká podmanivý výhľad na vrchy Dereše, Skalku či Chabanec.


Vlastniť nehnuteľnosť v tejto lokalite je príležitosť, ktorá sa budúcemu majiteľovi mnohonásobne vráti.

CENA:

Cena je uvedená vrátane DPH. Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti, cena sa už nenavyšuje.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page