top of page

Byt so skvelou dispozíciou v centre

Hlavná, Galanta, Slovakia

EXKLUZÍVNE

123 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj veľký 3 izbový byt s balkónom v udržiavanom pôvodnom stave, v zrekonštruovanom bytovom dome na ulici Hlavná, Galanta.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=dYznwbLhS1J

Byt je skvelou investíciou hneď z niekoľkých dôvodov :


  • priame centrum mesta s výhľadom na kaštiel

  • možnosť prispôsobenia dispozičného riešenia nehnuteľnosti

  • pôvodný stav, ktorý umožní novému majiteľovi splniť si vlastné predstavy o bývaní bez kompromisov

  • balkón a pivnica prislúchajúce k bytu

  • veľká miestnosť, ktorú možno využívať ako šatník

  • zrekonštruovaný a udržiavaný bytový dom

  • parkovanie za bytovým domom

  • kompletná občianska vybavenosť, blízkosť parku


​Byt s podlahovou plochou 81,84 m2 + pivnica 1,2m2 + balkón sa nachádza na 5. poschodí zo 6 zrekonštruovaného panelového bytového domu s výťahom.


Byt je dispozične výborne riešený a ponúka množstvo obytného priestoru, súkromia pre jednotlivých členov rodiny, pekných výhľadov a niekoľko možností ako si byt dispozične prispôsobiť. Pozostáva z 3 veľkých izieb, a to obývačky 20,7 m2, spálne 20,36m2 s výstupom na balkón, izby 14,15m2, ďalej kuchyne 12,43 m2, ktorú je možné dispozične prepojiť s obývačkou a vytvoriť tak modernú otvorenú dispozíciu, kúpeľne 3,09 m2, momentálne samostatného WC 1,04 m2 a miestnosti, ktorú možno využívať ako skvelý priestranný šatník. Celý byt pôsobí veľmi vzdušne, presvetlene a ponúkajúc nepriechodné izby zabezpečujúce plné súkromie.


Byt je v zachovalom udržiavanom pôvodnom stave, avšak na byte boli kompletne vymenené pôvodné okná za plastové so žalúziami, v spálni položená nová podlaha, v ostatných izbách PVC, celý byt bol na novo vymaľovaný na bielo, v minulosti bola osadená nová kuchynská linka, nové rozvody vody, rekonštruovaný balkón, do bytu bol dovedený optický internet. Bytové jadro je umakartové, rozvody elektriny sú v pôvodnom stave. Vykurovanie ústredné diaľkové, prostredníctvom liatinových radiátorov s osadenými meračmi spotreby tepla.


TECHNICKÝ STAV BYTOVÉHO DOMU:

Stavba bytového domu je panelový bytový dom so 6 obytnými nadzemnými podlažiami s prízemím využívaným na obchodné prevádzky. Strecha obytného domu je rovná, zrekonštruovaná. Bytový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, je zateplený, v dome boli osadené nové vstupné bezpečnostné dvere s elektronickým vrátnikom, vymenené stupačky, nový výťah, zrekonštruované balkóny. O čistotu v bytovom dome sa stará upratovacia služba.


LOKALITA:

Nehnuteľnosť je situovaná v krásnom prostredí plnom zelene a v blízkosti parku s prekrásnym kaštieľom rodu Eszterházyovcov. Táto lokalita je centrom kultúrno spoločenského života v meste a napriek tomu zostáva pokojným miestom na komfortné bývanie. Priamo na prízemí bytového domu sa nachádza Pizzeria Del Corso, za bytovým domom detské ihrisko Žihadielko a Street workout park, v blízkosti Galantský meský park, Coop jednota, Rodinné centrum Bambuľkovo, Súkromná jazyková škola, materské školy, kaderníctvo a mnoho ďalšieho. Lokalita ponúka plnú občiansku vybavenosť a patrí k najvyhľadávanejším uliciam pre bývanie vrámci Galanty.


CENA:

Cena zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníctva bytu.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page