top of page

Golfový dom v rekreačnej oblasti

2650, Štvrte v jazernom poli, 901 01 Skalica, Slovakia

EXKLUZÍVNE

211 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj veľmi peknú novostavbu 3-izbového golfového domu - bungalovu, ktorá sa nachádza vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti mesta Skalica, v súkromnej lokalite v tesnej blízkosti golfového areálu.

TECHNICKÝ STAV:

Stavba je samostatne stojaci jednopodlažný murovaný objekt, skolaudovaný v r. 2018. Stavba je postavená z tvárnic Ytong Lambda hr. 30 cm zateplená 5 cm fasádnym polystyrénom. Priečky Ytong hr. 15 cm, pričom sú ukončené železobetónovým vencom výšky 10 cm s výstužou. Strecha je plytká valbová, strešná krytina je keramická škrydľa, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vnútorné omietky sú vápennocementové. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom v drevodekore. Podlahy v interiéry sú laminátové 8mm v kombinácií s keramickou dlažbou v kuchyni a kúpeľni. Interiérové dvere plastové vo farbe drevodekor. Vykurovanie domu je podlahové riešené elektrokotlom, alternatívu nízkoenergetického vykurovania poskytujú keramické krbové kachle na tuhé palivo. V exteriéri domu boli uskutočenené odkopové práce, inštalované odtokové rúry na odvádzanie vody, pozemok bol zarovnaná s navážkou novej čiernej zeminy, osadená bola zámková dlažba pred a okolo domu, vydláždené parkovacie státie pre 2 - 3 autá, pozemok domu bol kompletne oplotený, pričom predná časť plotu je napojená na elektriny v prípade budúceho ovládania brány či potreby videovrátnika. V zadnej časti pozemku bola vydláždená plocha na stavbu záhradného domu značky Tinaman, ktorý bude v blízkej dobe postavený.

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=wHpmfN3yH3h

Zastavaná plocha domu predstavuje 90m2, úžitková plocha domu 78m2 vrátane terasy o výmere 10,79 m2 + 40 m2 povala domu.

Po vstupe do domu cez bezpečnostné dvere sa nachádzame v predsieni o výmere 4,23 m2, vybavenej vstavaným roldorom na mieru. Srdce domu tvorí obývačka otvorene prepojená s kuchyňou a jedálňou. Kuchyňa (12,71 m2) disponuje kuchynskou linkou na mieru so vstavanými spotrebičmi zn. Whirpool vo farbe biely lesk (rúra, mikrovlnka, varná doska - zn. Mora, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu). Obývačka (21 m2) je krásne presvetlená, s výstupom na terasu, pričom v tejto miestnosti nachádzame osadené keramické kachle, ktoré dodávajú príjemné teplo domova. Dom ďalej dispozične pozostáva z 2 samostatných nepriechodných izieb (spálňa 12,73 m2 a 2.spálňa 12,54 m2 s výstupom na terasu), kúpeľne vybavenej sprchovým masážnym kútom (4,72 m2) s osadeným elektrokotlom. Relax zónu bude budúcim majiteľom poskytovať zastrešená terasa 10,79 m2 orientovaná na pozemok. Úložný priestor na uskladnenie sezónnych vecí bude poskytovať povala o ploche 40 m2 s ďalšou plochou v úložných boxoch ( celkovo 80m2).

POZEMOK:

Pozemok je rovinatý, zatrávnený, oplotený, o výmere 407 m2.

INŽINIERSKE SIETE:

RD je napojený na inžinierke siete – elektrická energia, obecný vodovod, kanalizácia.

LOKALITA:

Dom sa nachádza v rekreačnej oblasti v tesnej blízkosti golfového areálu, v ktorom sa nachádza salónik a skvelá reštaurácia, ktorá vám poskytne chutný gastronomický zážitok, pravé skalické vína a iné miestne špeciality v príjemnom prostredí. V reštaurácii je možné si usporiadať športové, súkromné podujatia, svadby, krst, súkromné oslavy. V blízkosti sa taktiež nachádza Vinohradnícky dom, penzión, množstvo vinárstiev.

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page