top of page

Klimatizovaný 1,5 izbový byt

Riazanská 68, Bratislava, Slovakia

EXKLUZÍVNE

165 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

2

Byt

44m2

-

Bratislava

Komplet rek.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj útulný 1,5 izbový byt s balkónom po rozsiahlej rekonštrukcii, nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite, ulica Riazanská.


POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

​Byt sa nachádza na 1. poschodí ( nie prízemie ani vyvýšené prízemie), zrekonštruovaného panelového bytového domu s novým výťahom.


Úžitková plocha bytu predstavuje 44m2 + balkón.


Po vstupe do bytu cez protipožiarne dvere sa nachádzame v priestrannej predsieni, v ktorej úložný priestor zabezpečuje široký vstavaný roldor na mieru s dostatkom policových a vešacích častí, žiadna návšteva sa teda nebude tlačiť v malej chodbičke pri príchode k Vám. Na konci predsiene sa nachádza šikorvný priestor, do ktorého majitelia umiestnili práčku, ktorá tak neuberá priestor v kúpeľni. Kúpeľňa je vybavená vaňou. Centrum bytu tvorí pekná priestranná obývačka otvorene prepojená s kuchyňou. Dispozičnou úpravou bytu vznikla v byte samostatná spacia časť namiesto pôvodnej kuchyne, z ktorej je výstup na balkón. K bytu prislúcha murovaná pivnica.


TECHNICKÝ STAV BYTU a BYTOVÉHO DOMU:

Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou: vymenené vstupné dvere za protipožiarne so zárubňami od zn. Sherlock, na ktoré je možné osadiť bezpečnostné dvere, vymenené interiérové dvere, plávajúce podlahy, plastové okná so sieťkami proti hmyzu a žalúziami, stierky s penetračnými nátermi, malovky, nová kuchynská linka na mieru, osadená klimatizačná jednotka, kompletne vymenené rozvody elektriny v celom byte, nové vodovodné a odpadové rozvody, nové liatinové radiátory.


Bytový dom prešiel rekonštruškciou - zateplenie, nová fasáda, nový vchodový vrátnik, vstupné dvere, schránky, balkóny, nový výťah.


Parkovanie možné priamo pred bytovým domom.


Mesačné poplatky: 160 eur /2 osoby + elektrina + plyn.


LOKALITA:

Byt sa nachádza v obľúbenej lokalite ulica Riazanská s plnou občianskou vybavenosťou. Bezproblémové dopravné spojenie (autobusová zástavka, električka), potraviny, reštaurácie, barber, street workout park, základná škola s materskou školou, atď.


CENA:

Cena zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníctva bytu.

ondrejonas_edited_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page