top of page

Krásny Dom s obrovským pozemkom

Trenčianska Turná-Hámre, Slovakia

EXKLUZÍVNE

299 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásny kompletne zariadený rodinný dom s obrovským pozemkom umiestnený v úplnom súkromí v slepej uličke, obec Trenčianska Turná - časť Hámre.


Rodinný dom je po kompletnej kvalitnej rekonštrukcii, pripravený poskytnúť Vašej rodine kvalitné a pohodlné bývanie. Úžitkový priestor sa rozprestiera na dvoch podlažiach, pričom suterén domu tvorí pivničný priestor s umiestneným kotlom na tuhé palivo, ktorý tvorí jeden z dvoch spôsobov vykurovania stavby, pričom pivnica poskytuje dostatok úložného miesta. Na hlavnom obytnom podlaží sa nachádza samostatná kuchyňa vybavená modernou kuchynskou linkou so spotrebičmi ( rúra zn. Gorenje, plynová varná doska zn. Gorenje, digestor, voľne stojaca chladnička) s výmerou 16 m2, obývacia izba s výmerou 20,5 m2, veľká detská izba (21,5 m2), ktorá pohodlne poslúži pre dve deti, alebo bude veľkým kráľovstvom pre jedného jej obyvateľa, spálňa s výmerou 11,45 m2 zariadená vstavaným roldorom, kúpeľňa s výmerou 5,33 m2 vybavená WC, murovaným sprchovým kútom, krásna široká veľká chodba s predsieňou. Osobný priestor si budúci majitelia môžu rozšíriť o druhé nadzemné podlažie, ktoré je tvorené typickou manzardnou izbou, ale po rekonštrukcii môže slúžiť ako ďalší obytný priestor.


Ďalším veľkým plusom domu je samostatná letná kuchyňa s ďašou miestnosťou, luxusný murovaný kurník pre prípad, že budúci majiteľ bude chcieť mať domáce zdravé vajíčka kedykoľvek na raňajky, samostatne stojaca murovaná garáž s montážnou jamou. (stavby aktuálne nie sú zapísané na liste vlastníctva, no na ich legalizácií aktuálne pracujeme).


TECHNICKÝ STAV:


Dom je postavený z pálenej tehly, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a dobrú klímu. Zateplený je na severnej strane 10 cm polystyrénom, sokle sú zateplené 3 cm styrodúrom. Okrem toho bola vykonaná drenažná úprava 10 cm pod základmi domu pričom je zvedená do kanalizácie spoločne s rýnami na odvod daždovej vody. Stropy sú zateplené 25 cm fúkanou izoláciou Isover, čo zabezpečuje efektívnu tepelnú izoláciu. V r. 2003 vymenená strešná krytina za hlinníkovú spoločne so strešným latovaním.


V priebehu rokov 2017-2020 prebehli všetky potrebné rekonštrukcie a modernizácie. Boli vymenené vodoinštalačné a elektrické siete, plynové rozvody, a kanalizácia. Strecha bola obnovená vrátane žlabov, prebehol náter hlinníkovej strechy, komín bol vyfrézovaný a vyvložkovaný nerezom. V dome boli osadené nové plastové okná s izolačným trojskom, nové interiérové dvere s obložkami, nové podlahy v kombinácií s dlažbou, v izbách špeciálne koberce na mieru, nové stierky, obklady v kúpeľni a pivničnom priestore, nové kúrenie 2 spôsobmi - hlavný kotol je plynový kondenzačný turbo kotol značky Vaillant so zásobníkom na teplú vodu o objeme cca 50 litrov, v pivnici 4-článkový kotol na tuhé palivo (brikety a drevo).


Na pozemku bola osadená nová vstupná brána. Na záhrade bola realizovaná zámková dlažba, terénne úpravy, a výsadba ovocných a okrasných drevín.


INŽINIERSKE SIETE:


Dom je pripojený na obecný vodovod, elektriku 220V/400V, plyn a disponuje dvoma kanalizáciami.

V letnej kuchyni sú dostupné elektrika, voda, plyn a kanalizácia.

V garáži je k dispozícii elektrika.

Dom je pripojený k optickému internetu poskytovanému spoločnosťou T-com.


Pozemok je rovinatý, oplotený, s výmerou krásnych 1262 m2, pričom záhrada s výsadbou tvorí z danej výmery 814 m2.


ĎALŠÍE INFORMÁCIE:


Mesačné náklady: Pre 3-člennú rodinu sú mesačné náklady približne 26 € za elektriku, 20 € za vodu, 15 € za plyn a približne 80 € na drevo.I


Okrem týchto technických detailov je táto nehnuteľnosť obklopená krásnym prostredním plným zelene, priateľskými susedmi a je pripravená na svojijch nových majiteľov, ktorým poskytne teplo domova.


Nezmeškajte túto príležitosť a príďte si pozrieť tento dom, ktorý môže byť vaším novým domovom! Ak máte akékoľvek ďalšie otázky alebo by ste si chceli pozreť túto nehnuteľnosť osobne, neváhajte nás kontaktovať.
adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page