top of page

Krásny mezanín v tichej časti mesta

Čachtická, 921 01 Piešťany, Slovakia

EXKLUZÍVNE

150 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje na predaj krásny, vďaka svojmu aktuálnemu riešeniu 2,5 izbový (oficiálne 2 izbový) mezanín v novej stavbe bytového domu vo vyhľadávanej tichej lokalite Bodona v bezprostrednej blízkosti prírody v okolí rieky Váh, v kúpeľnom meste PIešťany.

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI A ĎALŠIE MOŽNOSTI :

Úžitková plocha nehnuteľnosti predstavuje bohatých 75,29 m2. (byt 72,41 m2 + pivničná kobka na prízemi 2,88 m2)

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=969bzxbfH4C&back=1&fbclid=IwAR2AKKIGv-kJqTUiui_6LFSd1AnZ3QjuRUv2rGxqoNG7WFGHHxZGvzd1svY

Po vstupe do bytu cez protipožiarne dvere sa nachádzame v predsieni (6,52 m2) s 3 dielnym vstavaným roldorom a botníkom na mieru, ktorý poskytuje množstvo úložného priestoru, zrkadlové tabule umiestnené na posuvných dverách roldoru opticky krásne zväčšujú priestor. Srdce bytu tvorí priestranná obývačka (21,58 m2), s jedálenskou časťou. Celý obývací priestor je úžasne presvetlený vďaka východo - juho - východnej orientácii bytu a dvom veľkým strešným oknám so sťahovacími roletami a sťahovacou roletou proti hmyzu. Obývacia izba je prepojená s kuchyňou, ktorá je vybavená elegantnou kuchynskou linkou v tvare U v dekore krémová biela v kontraste s hnedým drevom, so vstavanými spotrebičmi - indukčná varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, digestor, samostatne stojaca chladnička s mrazničkou, kameninový drez. Časť obytného priestoru pri kuchyni je prakticky využitá ako pracovňa.

Z obývacej izby sa dreveným schodiskom vychádza na druhé podlažie do predsiene, vľavo je situovaná samostatná nepriechodná izba (momentálne slúži ako detská izba), časť predsiene je momentálne veľmi praktický využívaná ako spací kút. Z predsiene sa vchádza do kúpeľne.

​ZARIADENIE NEHNUTEĽNOSTI:

Predsieň - vstavaná skriňa s roldorom, policový systém, botník, elekrický televrátnik

Obývacia izba - gauč, konferenčný stolík, obývačková stena, knižnica, jedálenský stôl, stoličky

Kuchyňa - kuchynská linka, elektrická rúra, indukčná varná doska, digestor, umývačka riadu, kameninové umývadlo, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou

Pracovňa - pracovný stôl, kancelárska skrinka

Spálňa - posteľ, komoda

Detská izba - Zariadenie detskej izby nie je predmetom predaja

Kúpeľňa - kúpeľňová skrinka, práčka


TECHNICKÝ STAV BYTU / BYTOVÉHO DOMU :

Novovybudovaný projekt (kolaudácia 2015) je dovedený do vyššieho štandardu, s použitím moderných technológií. Majitelia pri zariaďovaní nehnuteľnosti dbali na spojenie dizajnu a funkčnosti tak, aby bývanie v byte napĺňalo predstavu dnešného náročného klienta. Moderný dizajn, kombinácia farieb, materiálov a textúr, vytvára príjemný pocit hneď po tom, ako vstúpime do bytu.

Vchodové dvere sú osadené v oceľovej zárubni s požiarnou odolnosťou do 30 minút, osadené boli interiérové dvere a zárubne vo finiši imitácia bieleho dreva (interiérové zárubne sú biele oceľové). V byte boli osadené okná Velux a balkón GDL Cabrio (jednoduchý balkón vytvorený roztvorením zostavy dvoch okien, skladajúci sa z horného výklopného okna a zo spodnej výsuvnej časti so zábradlím). Všetky okná sú vybavené vonkajšou tieniacou technikou, v spálni a v obývačke i vnútornou. Vnútorné omietky sú vápennocementové s maľbou v bielom prevedení. V obytných miestnostiach boli položené laminátové parkety, v chodbe a v kúpeľni položené keramické obklady. Vykurovanie a ohrev TUV zabezpečuje nástenný plynový kondenzačný kotol ATAG A203C s prietokovým ohrevom vody, radiátory Korad s termostatickými ventilmi a hlavicami, v kúpeľni závesný rebríkový radiátor.

Nehnuteľnosť je vo vynikajúcom technickom stave zodpovedajúcom veku stavby a bežnému opotrebeniu.

LOKALITA:

Nehnuteľnosť je situovaná na Čachtickej ulici, v príjemnom tichom prostredí v blízkosti Váhu a prírody. Pri bytovom dome sa nachádza detské ihrisko.

Centrum mesta Piešťany je vzdialené približne 2,5 km, vlaková a autobusová stanica je vzdialená približne 2,5 km, na diaľnicu D1 sa autom dopravíte do 10 minút.

NÁKLADY SPOJENÉ S UŽÍVANÍM NEHNUTEĽNOSTI:

Bytové + fond opráv = 60 €/mesiac

Elektrina = 30 €/mesiac

Plyn = 15 €/mesiac

CENA :

Cena je konečná, zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.


adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ondrej Kukučka

+421948469496

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page