top of page

Krásny rodinný dom v Krakovanoch

Krakovany, Slovakia

EXKLUZÍVNE

217 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje na predaj krásny 3-izbový rodinný dom s pekným upraveným rovinatým pozemkom o veľkosti, nachádzajúci sa len 10 km od mesta Piešťany vo vyhľadávanej lokalite obec Krakovany.

Dom bol skolaudovaný v roku 2013, je postavený z kvalitného materiálu Porfix 300, čo zabezpečuje jeho vynikajúcu tepelnú a zvukovú izoláciu, pričom je ďalej zateplený 10 cm polystyrénom, ktorý zvyšuje jeho energetická efektívnosť a úsporu nákladov na kúrenie. Strešná krytina je betónová, kvalitnej značky mediterran, ktorá zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť proti poveternostným vplyvom, s izoláciou vlnou Knauf Insulation s hrúbkou 32 cm, ktorá poskytuje optimálnu izoláciu strechy. Sokle domu sú izolované polystyrénom hr. 8cm. Okná sú vybavené izolačným 2-sklom od renomovanej značky Stavplast, zaručujúcim tepelnú účinnosť. Nosné priečky sú z Porfixu s hrúbkou 25 cm, nenosné priečky sú s hrúbkou 12,5 cm. Dom disponuje plynovým podlahovým kúrením a radiátormi v izbách, pričom je možné centrum domu vykurovať aj pevným palivom, vďaka nepoužívanému komínu v obývačke. Plynový kondenzačný kotol zabezpečuje aj prípravu teplej vody. Podlahy v dome sú laminátové v kombinácií s dlažbou s izoláciou hr. 12 cm. Povala domu je pochôdzna, položená podlaha z OSB dosák hr. 18 mm. Dom je klimatizovaný, poskytujúc príjemné prostredie aj v horúcich letných mesiacoch.


Mesačné zálohové platby: plyn 55€, el.47€, voda 10€.


DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:


Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=bGgno6TYgfz


Dom s plochou 99 m2 je dispozične rozdelený na dennú a nočnú časť. Centrum domu tvorí obývačka prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou s výmerou cca 37,5 m2. Kuchyňa je vybavená peknou kuchynskou linkou na mieru so vstavanými spotrebičmi - plynová varná doska zn. Whirpool, mikrovlnná rúra zn. Whirpool, rúra zn. Whirpool, chladnička s mrazničkou. Z kuchyne sa nachádza vchod do špajze s policovým systémom. Z jedálenskej časti je východ na krásnu terasu a na pozemok. Atmosféru tomuto priestoru dodávajú taktiež aj vysoké stropy. Nočnú časť domu tvoria dve samostatné izby (spálňa cca 12 m2, detská izba cca 14 m2). Kúpeľňa je dostatočne veľká, disponuje spchovým kútom, vaňou, dvojumývadlom so zrkadlom. WC je oddelené s bidetom. Priestor pre práčku či sušičku nachádzame v šikovnej technickej miestnosti, kde je taktiež umiestnený plynový kotol.


Dom sa predáva čiastočne zariadený (kuchynská linka, roldory, vstavaný nábytok).


POZEMOK A INŽINIERSKE SIETE:

Nehnuteľnosť je situovaná na rovinatom pozemku s rozlohou 383 m2. Na pozemku bola postavená prístavba - garáž (nie je prístup autom) s elektrickou energiou. V záhrade boli vysadené okrasné dreviny a rastliny a ponúka krásne a útulné miesto na oddych a relax.

Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete: elektrina 240/400V (3 fázy), plyn, obecný vodovod, vlastná studňa (dovedená do domu, používaná vo WC, kúpeľni a práčovni), kanalizácia, internet.

LOKALITA:

Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Krakovany s plnou občianskou vybavenosťou : potraviny, materská škola, základná škola, detské ihrisko, reštaurácie, pošta, a pod.

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page