top of page

Nový 4-izbový dom v tichej lokalite

Ťapkové, 922 08 Veselé, Slovakia

EXKLUZÍVNE

205 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

4

Rodinný dom

93m2

330

Veselé

Novostavba

POPIS NEHNUTEĽNOSTI


Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje na predaj krásnu novostavbu 4-izbového rodinného domu typu bungalov - dvojdom, ležiacu na rovinatom pozemku o veľkosti 330 m2 (s možnosťou dokúpenia cca 140 m2) v obci Veselé - časť Ťapkové, okres Piešťany.

TECHNICKÝ STAV NEHNUTEĽNOSTI:

Stavba je jednopodlažný objekt s povalou. Obvodovové murivo je z tehly hr. 300 mm, priečne murivo tehlové zn. 115mm. Objekt je zateplený polystyrénom hr. 100mm s fasádnou silikónovou omietkou farba biela. Krov je väzníkový, fúkaná izolácia hr. 300mm, strešná krytina zn. Bramac farba čierna. Klampiarske farby zn. KJG farba čierna. Vstupné dvere plastové zn. Salamander StreamLine 76, okná plastové zn. Salamander s izolačným 3-sklom s roletami deň/noc. Kúrenie elektrické podlahové zn. Hevolta so smart termostatmi v každej miestnosti, pričom ohrev vzduchu a vetranie priestorov zabezpečuje aj rekuperačná jednotka zn. Hevolta. Doplnkové kúrenie kachlami. Príprava teplej vody el. bojlerom zn. Drazice s objemom 122l. (max. výhrevná teplota 80stupňov). Stropy sádrokartónové s bodovým osvletnením. Podlahy plávajúce laminát v kombinácií s dlažbou v kúpeľni a WC. Omietky v celom dome sádrové so sieťkami. Interiérové dvere na báze dreva vo farbe biela s mliečnym sklom. Vypínače a zásuvky v celom dome SMART Glasense značky Hevolta.


Dom je od susedného domu oddelený dvojitou murovanou stenou s výplňou zvukovo-izolačnou vrstvou minerálnej vlny. Domové jednotky sa teda vzájomne absolútne nerušia a cez spoločnú stenu neprechádzajú žiadne zvuky.DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=yCA7j7ZvWDz

Podlahová plocha domu predstavuje 93,36m2 + terasa 7m2.

Po vstupe do nehnuteľnosti sa nachádzame v predsieni (5,ž1m2) s umiestneným vešiakovým systémom a botníkom, v tomto priestore je však možné umiestniť aj šatníkovú skriňu na mieru. V tomto priestore je umiestnné samostatné WC geberit s vetraním oknom (1,18m2). Denna a nočná časť domu sú oddelené chodbou, pričom srdce domu tvorí priestranná slnečná obývačka otvorene prepojená s kuchyňou a jedálňou. Obývačka (24,15m2) je presvetlená vďaka dvojkrídlovým balkónovým dverám s otváraním jedného krídla vedúcim na terasu domu (7,3m2) a neotvárateľnému jednokrídlovému oknu v jedálenskej časti orientovanému na juho-západnú stranu. V obývačke sú umiestnené kachle v dekore čierna - drevo, ktoré budúcemu majiteľovi môžu pomôcť ušetriť náklady na vykurovaní v zimných mesiacoch. Kuchyňa (8,78m2) je vybavená modernou kuchynskou linkou na mieru so vstavanými spotrebičmi zn. Bosch - mikrovlnná rúra, rúra, varná doska, voľne stojaca chladnička s mrazničkou. Kuchynská linka svojou veľkosťou a vyhotením poskytne maximum úložného priestoru a pracovnej plochy. Svoj priestor si nájde i väčší jedálenský stôl, za ktorým sa bude Vaša rodina rada stretávať k spoločným obedom či večeriam.

Nočnú časť domu tvorí spálňa (13,81 m2) s orientáciou juh, dve detské izby (9,35m2 a 11,18m2) orientované na sever. Kúpeľňa (7,3m2) je vybavená sprchovým kútom so samospádom, geberit WC a dvojumývadlom, pričom disponuje veľmi moderným dizajnom s nadčasovými farbami obkladov a dlažby. Priestor pre práčku a sušičku nachádzame v technickej miestnosti (2,58m2), v ktorej je umiestnená i rekuperačná jednotka zn.Hevolta.


Dom sa predáva čiastočne zariadený po dohode s majiteľom nehnuteľnosti.

POZEMOK a INŽINIERSKE SIETE:

Nehnuteľnosť je situovaná v tichej slepej ulici obce, mimo hlavnej cesty so zástavbou len niekoľkých rodinných domov. Nehnuteľnosť je súčasťou dvojdomu. Rodinný dom sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 330 m2. Pozemok nie je oplotený. Dom je napojený na elektrinu, internet, odpady sú napojené na žumpu (10m3).


LOKALITA:

Obec Veselé - časť Ťapkové je vzdialená od mesta Piešťany cca 9km. V obci sa nachádzajú 2 potraviny, lekáreň, predajňa ovocia a zelene Plantex, pošta, materská škola, základná škola pre 1-4.ročník (najbližšia základná škola do 9.ročníka vo vedľajšej obci Rakovice).

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

ondrejonas_edited_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing.Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page