top of page

Novostavba 2 izbový byt s parkovaním

Jurská, Bratislava, Slovakia

EXKLUZÍVNE

199 900€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

2

Byt

43m2

-

Bratislava

Novostavba

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj novostavbu 2 izbového bytu s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou, poskytujúci krásne výhľady na lesy Malých Karpát a vinohrady. Byt inšpirovaný fínskym štandardom a štýlom bývania, kvalitný komfort, kde sa snúbi príroda s architektúrou a dizajnom. Obľúbená časť Bratislavy - Nové Mesto, ul. Jurská.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Hľadáte byt, ktorý nebude vyžadovať ďašie veľké investície do rekonštrukcie, nebude mať problém s parkovaním, bude v pešej dostupnosti občianskej vybavenosti, letné večery Vám spríjemní priestranný balkón, sezónne veci uskladní pivnica, pohodlné cestovanie za vzdialenou rodinou umožní blízka vlaková stanica ? Tak ďalej nehľadajte, práve ste našli to "pravé orechové".


​Útulný 2-izbový byt sa nachádza na 4. poschodí 7 poschodového bytového domu s výťahom. Podlahová plocha bytu tvorí 43,32 m2, dopĺňa ju balkón s výmerou 4,64m2 a murovaná pivničná kobka 1,86 m2. Spoločne teda budúci majiteľ dostáva 49,82 m2.


DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:


Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=xX5MsB5Z77p


Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa nachádzame v predsieni (4,90m2) so vstavaným roldorom, ktorý budúcemu majiteľovi poskytne dostatok úložného priestoru pre sezónne oblečenie i odkladací priestor. Srdce bytu tvorí priestranná slnečná obývačka (16,5 m2) s výstupom na balkón s krásnymi výhľadmi, otvorene prepojená s kuchyňskou (4,89m2) a jedálenskou časťou. Kuchyňa disponuje kuchynskou linkou na mieru so vstavanými spotrebičmi (umývačka riadu, digestor, chladnička s mrazničkou, rúra, mikrovlnka). Spaciu časť tvorí útulná spálňa s roldorom s východnou orientáciou s výmerou 11,77 m2.

Dispozíciu bytu uzatvára priestranná kúpeľna prepojená s WC (5,26 m2) vybavená vaňou, umývadlom so skrinkou, zrkadlom a priestorom pre práčku.


TECHNICKÝ STAV BYTU a BYTOVÉHO DOMU:

Byt je novostavbou projektu Kivikko, kolaudovanou koncom roka 2016 . Trojica takmer identických blokov, ktoré sú v danom rezidenčnom projekte umiestnené, pozostáva z dvoch osempodlažných a jedného sedempodlažného bytového domu. Bytové domy tu nie sú stavané tesne vedľa seba, dôraz je kladený na zeleň, ktorá je povinným prvkom, a hlavnou ideou je kvalita, nie kvantita. Nízku energetickú náročnosť zabezpečuje vlastná kotolňa, ktorá spolu s fotovoltaikou na streche domu poskytuje teplú vodu a kúrenie.


Bytový dom je prevažne železno-monolitický. Obvodové steny suterénu majú hrúbku 250 mm, vo zvyšných častiach objektu prevažujú steny s hrúbkou 200 mm. V horných podlažiach sú monolitické steny situované v oboch smeroch, pretože tvoria aj medzibytové priečky, aby boli zabezpečené statické aj akustické požiadavky. V rámci objektu existuje jedno hlavné schodisko, spájajúce všetky podlažia. Interiér bytu tvoria plastové okná so žalúziami, laminátové plávajúce podlahy v kombinácií s dlažbou, keramický obklad v kúpeľni, sanita, obložkové zárubne s interiérovými dvermi na báze dreva, radiátory bielej farby.


Byt sa predáva zariadený ( okrem TV v spálni a komody pod TV). K bytu prislúcha vonkrajšie parkovacie státie, ktoré je taktiež definované na liste vlastníctva. Záujímavou výhodou je podiel na pozemku, na ktorom je umiestnené detské ihrisko,a taktiež podiel na jeho vybavení, ktoré slúži výhradne majiteľom bytov v rezidencii.LOKALITA:

Bývanie v bratislavskej štvrti Nové Mesto je ideálom mnohých, či už domácich alebo ľudí z okolia. Je žiadaným miestom pre život už len tým, že patrí medzi tichšie lokality a je lemované lesmi Malých Karpát. To je veľkou výhodou pre mladé páry, rodiny s deťmi či seniorov. Turistika, bicykel a zdravotné vychádzky sa môžu stať pravidelnými aktivitami za ktorými netreba cestovať – stačí iba pár minút chôdze.

Výstavba Kivikko je situovaná na kraji Nového Mesta a susedí s časťou Rača-Krasňany. Okrem veľmi dobrých dopravných spojov s centrom Bratislavy ponúka táto mestská časť priestor pre rôzne športové aktivity (horská cyklistika, beh, cez zimu lyžovanie, najvýraznejšie však turistika a nordic walking). Všetky potrebné úrady, obchody či poštu máte vybavené do 5-10 minút autom. Rovnako aj materská i základná škola sú samozrejmosťou. Vlaková stanica Vinohrady sa nachádza v pešej dostupnosti 5 min. Detské ihrisko je umiestnené v areály bytových domov.


CENA:

Cena zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníctva bytu a nenavyšuje sa o províziu.

ondrejonas_edited_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page