top of page

Novozrekonštruovaný 3-izbový byt

Húskova, Košice, Slovakia

EXKLUZÍVNE

214 900€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI


Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásny veľkometrážny klimatizovaný trojizbový byt s loggiou, nachádzajúci sa na 2. poschodí panelového bytového domu s výťahom, ulica Húskova, sídlisko KVP, Košice.

TECHNICKÝ STAV BYTU :

Byt prešiel rozsiahlou vkusnou rekonštrukciou a od budúceho majiteľa nebude vyžadovať žiadne ďalšie rekonštrukčné práce. Byt, pôvodne 4-izbový, prešiel dispozičnou premenou, ktorou bol vytvorený priestranný 3-izbový byt s podlahovou výmerou 79 m2 + 3,49 m2 loggia + pivnica.


Rekonštrukciou bytu boli ďalej vymenené vstupné dvere za bezpečnostné, vymenené boli rozvody elektriny v celom byte, v kažej miestnosti realizovaný nivelačný poter na vyrovnanie podlahy + osadené nové plávajúce podlahy, kompletne vymenené interiérové dvere, zateplenie detskej izby z vnútornej strany, osadenie klimatizačnej jednotky pre zachovanie príjemnej teploty v horúcich letných dňoch, zasklenenie balkóna, kompletná výmena balkónových dverí a zväčšenie na šírku 180cm, plastové okná s roletami deň/noc, v kúpeľni osadená nová sanita a vaňa, bodové osvetlenie vo vstupnej chodbe a kúpeľni, v kuchyni osadená nová kuchynská linka na mieru od stolára s novými spotrebičmi v 2 ročnej záruke (digestor, chladnička s mrazničkou, varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu), v obývačke osadená drevená zástena na umiestnenie TV a šikovné uschovanie prebytočných káblov.

Rekonštrukciou prešiel i samotný bytový dom, ktorý je zateplený, s novou fasádou, vstupnými dverami.


DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Prejdite sa nehnuteľnosťou hneď teraz:

https://my.matterport.com/show/?m=qYyv3mG7Gf4

Úžitková plocha nehnuteľnosti predstavuje komfortných 79 m2 + 3,49 m2 loggia + pivnica.

Byt vďaka zmene dispozície pôsobí vzdušne a priestranne. Dispozične pozostáva z veľkej obývačky, ktorá je priechodzia s kuchyňou, vytvára tak modernú a obľúbenú dispozíciu. Vďaka svojej veľkosti budúci majiteľ nebude musieť robiť žiadne kompromisy a do obývačky bude môcť umiestniť akúkoľvek veľkú vysnívanú sedačku s doplňujúcim nábytkom. Kuchyňa disponuje kuchynskou linkou "po vrch"v moderných príjemných prírodných farbách, budúcemu majiteľovi poskytne množstvo úložného priestoru. V kuchyni je taktiež dostatok priestoru pre kuchynský stôl so stoličkami, ktorý farebným prevedením dopĺňa kuchynskú linku. Poslednou čerešňou na torte kuchynského priestoru je pekná zasklenená loggia s umelým trávovým kobercom pre vytvorenie pokoja a oddychu po ťažkých dňoch. Oddychovú/nočnú časť bytu tvoria dve spálne, pričom o väčšiu z izieb sa môžu pohodlne podeliť i 2 deti. Kúpeľňa disponuje vaňou, umývadlom s príslušným nábytkom, novou práčkou v záruke a WC.


Veľkou výhodou nehnuteľnosti su jej nízke náklady vzhľadom na minimalne kúrenie v zimnom období.

​​​​​​​​

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page