top of page

Príjemný 4 izbový RD v tichej časti obce

921 01 Banka, Slovakia

EXKLUZÍVNE

284 900€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje na predaj zaujímavý 4-izbový rodinný dom, s príjemnou relaxačnou záhradkou na pozemku o veľkosti 424 m2, nachádzajúci sa v tichej časti obce Banka, na úpätí Považského Inovca, v bezprostrednej blízkosti kúpeľného ostrova pri meste Piešťany.

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:


https://my.matterport.com/show/?m=CdmSbD1gKe5&fbclid=IwAR2bLOodoSTBxb1amLzhkrlS8WZZJY7b1mWHpRPhDLx4gkD6cOrh98AsVP0


Rodinný dom je dvojpodlažným domom (prvé nadzemné podlažie je tvorené obytnou časťou (cca140 m2) a garážou (cca 20 m2), prvé podzemné podlažia je tvorené čiastočným polozapusteným suterénom (cca 60 m2). Rodinný dom so severo-východnou (smer do ulice) a juho-západnou (smer do záhrady) orientáciou, je veľmi dobre dispozične riešený. Po vstupe do nehnuteľnosti cez hlavné vstupné dvere z bočnej strany nehnuteľnosti sa ocitáme v chodbe (22 m2), z chodby sa vchádza do dvoch samostatných nepriechodných izieb, a to “pracovňa” (cca 13,7 m2) s výstupom na lodžiu s orientáciou do predzáhradky a detskej izby (cca 20 m2), z chodby sa taktiež vchádza do samostatnej kuchyne (cca 13 m2) samostatnej nepriechodnej priestrannej obývacej izby (cca 27 m2), kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou (cca 4,3 m2). Chodba nás taktiež privádza do zadnej časti domu, kde je situovaná najväčšia miestnosť, využívaná ako hlavná spálňa (cca 21 m2), vedľa spálne sa nachádza hlavná kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a toaletou (cca 7 m2). Z hlavnej spálne, obývacej izby a kuchyne je výstup na juho-západne, smerom do záhrady orientovanú terasu (cca 18 m2). Na konci chodby je situované schodisko, ktorým sa vchádza do suterénu a priamo do garáže. Suterén dispozične pozostáva z časti priamo dostupnej z domu (cca 60 m2) z dielne, kotolne, skladu, kuchynky a samostatného “skladu na zeleninu” (cca 24 m2) so vstupom zo záhrady.

TECHNICKÝ STAV DOMU:

Stavba je samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom, čiastočne podpivničený so zapusteným suterénom kolaudovaný v roku 1994, ktorý prešiel v rokoch 2007 - 2013 rekonštrukciou. Počas rekonštrukcie boli na nehnuteľnosti osadená plastové okná s izolačným dvojsklom, sieťkami proti hmyzu a interiérovými žalúziami a interiérové dvere, na nehnuteľnosti bola ďalej zrekonštruovaná nízka sedlová strecha na drevenom krove, ako krytina strechy boli použité betónové tvarovky značky Bramac. Interiér prešiel taktiež rozsiahlou rekonštrukciou, v chodbe a kuchyni bola položená keramická dlažba, v obytných miestnostiach sú položené drevené parkety. Kompletne zrekonštruované kúpeľne, v oboch murovaný sprchový kút so sklenenou zástenou, v hlavnej kúpeľni osadená vaňa, v oboch kúpelniach osadená závesná keramická toaleta so zabudovaný nádržkovým splachovacím systémom. V kuchyni bola osadená kuchynská linka v decentnom finishe matná krémovo-biela, so vstavanými spotrebičmi, elektrická verná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, digestor. V obývacej izbe príjemnú atmosféru dotvára krbová vložka s prieduchmi do všetkých izieb.

Vykurovanie a ohrev TUV je zabezpečený plynovým kotlom Protehrm a závasným zásobníkom vody Protherm.


POZEMOK A INŽINIERSKE SIETE:

Nehnuteľnosť je situovaná na rovinatom pozemku s rozlohou 424 m2 (šírka 18 m, dĺžka 24m) (druh pozemku - zastavané plochy a nádvoria) s orientáciou severo-východ (smer do ulice), juho-západ (smer do záhrady).


Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete.NÁKLADY SPOJENÉ S UŽÍVANÍM NEHNUTEĽNOSTI:


Náklady spojené s užívaním nehnuteľnosti cca 200€/mesiac

LOKALITA:

Nehnuteľnosť je situovaná v tichej ulici Dominova cesta v obci Banka v okrese Piešťany v bezprostrednej blízkosti kúpeľného ostrova.


Obec Banka disponuje dobrou občianskou vybavenosťou, širší sortiment služieb a občianska vybavenosť je plnohodnotne zabezpečená v okresnom meste Piešťany.


Centrum mesta Piešťany vzdialené 3 km, Nové Mesto nad Váhom vzdialené 20 km, Hlohovec 21 km, Trnava 35 km, Trenčín 45 km, hlavné mesto Bratislava 85 km, dostupnosť na diaľnicu D1 do 10 minút.


CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ondrej Kukučka

+421948469496

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page