top of page

Priestranný 2 izbový byt s garážou

Bratislavská, Piešťany, Slovakia

EXKLUZÍVNE

119 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

2

Byt

69m2

-

Piešťany

Pôvodný stav

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj veľkometrážny 2 izbový byt s balkónom v udržiavanom pôvodnom stave, v zrekonštruovanom bytovom dome na ulici Bratislavská, Piešťany.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=d5cnyA4rqzY

Byt je skvelou investíciou hneď z niekoľkých dôvodov :


  • pôvodný stav, ktorý umožní novému majiteľovi splniť si vlastné predstavy o bývaní bez kompromisov

  • veľké samostatné obytné miestnosti

  • dlhá loggia a murovaná pivnica prislúchajúce k bytu

  • možnosť kúpy garáže

  • zrekonštruovaný a udržiavaný bytový dom

  • byt dostupný ihneď kúpou


​Byt s podlahovou plochou 69 m2 + pivnica + balkón sa nachádza na 3. poschodí panelového bytového domu s výťahom.


Byt ponúka priestrannú dispozíciu. Po vstupe do bytu sa nachádzame vo veľkej predsieni, ktorá ponúka bohatý priestor na umiestnenie väčšej šatníkovej roldorovej skrine či botníka. Obytná miestnosť aktuálne využívaná ako obývačka je severnej orientácie s východom na loggiu, pričom ponúka metráž bohatých cca 20,6m2. Dispozične je možné ju otvorene prepojiť s kuchyňou či úplne od kuchyne oddeliť zamurovaním jedného vchodu. Kuchyňa s jedálenskou časťou merajú cca 12,2m2, pričom aktuálne pôvodná dispozícia poskytuje vchod do kúpeľňe aj z kuchynského priestoru. Kuchynský priestor poskytuje niekoľko možností rekonštrukcie a umiestnenia kuchynskej linky. Spaciu časť tvorí izba s južnou orientáciou do vnútrobloku a výmerou bohatých 20 m2. Kúpeľňa a WC sú aktuálne prepojené s vchodom z predsiene i kuchyne.


Byt je v zachovalom udržiavanom pôvodnom stave, na byte boli kompletne vymenené pôvodné okná za plastové. Bytové jadro je umakartové, rozvody elektriny sú v pôvodnom stave. Vykurovanie ústredné diaľkové, prostredníctvom liatinových radiátorov s osadenými meračmi spotreby tepla.


K bytu je možné dokúpiť garáž nachádzajúcu sa na ulici Studená, cca 10 min pešej chôdze od bytového domu. Cena garáže: 25 000 eur.


TECHNICKÝ STAV BYTOVÉHO DOMU:

Stavba bytového domu je panelový bytový dom so 6 obytnými nadzemnými podlažiami. Strecha obytného domu je rovná, zrekonštruovaná. Bytový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, je zateplený, v dome boli osadené nové vstupné bezpečnostné dvere s elektronickým vrátnikom, zrekonštruované loggie.


LOKALITA:

Nehnuteľnosť je situovaná na ulici Bratislavská. V blízkosti plná občianska vybavenosť: Lidl, sieť obchodov, kaviareň, základná škola, reštaurácie, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Kaufland atď.


CENA:

Cena zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníctva bytu.

ondrejonas_edited_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page