top of page

Rodinný dom s veľkým pozemkom

Hodská, Galanta, Slovakia

EXKLUZÍVNE

1100€/mesiac

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI


Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na prenájom priestranný 3 izbový rodinný dom s garážou na peknom, slnečnom pozemku v centre mesta Galanta.


Je preferovaný dlhodobý prenájom.


DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:


Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:


https://my.matterport.com/show/?m=CtTttzd5NMp


Rodinný s podlahovou plochou cca 110 m2 dispozične pozostáva, zo vstupnej chodby so vstupom do šatníka a centrálnej chodby. Z centrálnej chodby sa vchádza do priestrannej prechodnej obývacej izby spojenou s kuchyňou a jedálenskou sekciou (cca 4,9 x 8,7 =

42,64 m2) z ktorej sa prechádza do hlavnej spálne (cca 4,9 x 4,5 = 22,05 m2) z ktorej sa vchádza do kúpeľne s toaletou. Z centrálnej chodby sa vchádza do detskej izby (cca 3,7 x 3,7 = 13,69 m 2) so vstupom na terasu. Z centrálnej chodby je vstup do pivnice, na povalu a technickej miestnosti.


Pri rodinnom dome je situovaná garáž a za domom pridružená budova (slúžiaca ako sklad)


STAV NEHNUTEĽNOSTI :


Rodinný dom je po rozsiahlej rekonštrukcii. Na dome boli osadené plastové okná s interiérovými hliníkovými žalúziami, položené keramické podlahy a obklady, plávajúce laminátové podlahy kuchyňa je vybavená elegantnou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi (plynová varná doska a elektrická rúra), digestarom, chladničkou s mrazničkou, kameninovým drezom, jedálenským stolom a stoličkami, klimatizačnou jednotkou. Obývacia izba je zariadená obývačkou stenou, gaučom, konferenčným stolíkom a kreslom. Hlavná spálňa je zariadená postelou, skriňou a komodou. Kúpeľňa je vybavená vaňou, presklenným sprchovým kútom, toaletou, diatom a umývadlom s kozmetickou skrinkou. Detská izba je zariadená poschodovou posteľou, vešiakovou skriňou s policovým systémom a písacím stolíkom.


LOKALITA:


Nehnuteľnosť sa nachádza na ulici Hodská v centre mesta Galanta. Vynikajúca lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, lekáreň, nemocnica, mestský úrad, pošta, kaviareň….


Mesto Sereď je vzdialené 12 kilometrov, mesto Šaľa 14 kilometrov, mesto Senec 26 kilometrov krajské mesto Trnava 27 kilometrov, hlavné mesto Bratislava 55 kilometrov, dostupnosť na rýchlostnú cestu R1 do 10 minút, na diaľnicu D1 do 20 minút.


CENA :


Cena nájmu 1100,- €/mesiac (850,- € nájomné + 250,- € energie) + 2 mesačný depozit (2 x 1100 = 2200,- €)


Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prenájmom nehnuteľnosti.adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ondrej Kukučka

+421948469496

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page