top of page

Slnečný 2 izbový byt v Dúbravke

Fedákova 26, 841 02 Bratislava-Dúbravka, Slovakia

EXKLUZÍVNE

169 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj slnečný 2 izbový byt v udržiavanom stave po čiastočnej rekonštrukcii, vo vynikajúcej lokalite na ulici Fedákova 26, Bratislava - Dúbravka.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=X4sXZWeePsx

Byt sa nachádza na 6.p. 8 poschodového panelového bytového domu s výťahom.

Podlahová plocha bytu predstavuje 53m2 + pivničná kobka 1,5 m2.

Dispozične byt pozostáva z z väčšej slnečnej obývačky so vstavaným roldorom (17,25 m2) prechodnej s kuchyňou s rozmermi (7,25 m2), Denná zóna je od spálne oddelená dlhou priestrannou chodbou s množstvom priestoru pre vstavaný nábytok. Spálňa je rovnako slnečná so vstavaným roldorom (12,4 m2). Kúpeľňa a WC boli dispozične zmenené, aktuálne je WC prepojené s kúpeľňou so sprchovým kútom a druhá kúpeľňa slúži ako "práčovňa", pričom nie je problém upraviť a do druhej miestnosti umiestniť napríklad vaňu.

Byt je udržiavanom stave po čiastočnej rekonštrukcii spočívajúcej vo vymene okien vo všetkých miestnostiach, rekonštruované stupačky (voda, odpad), rekonštrukcia kúpeľní (r.2010) a kuchynskej časti (r.2010), maľovka stien, merače na radiátoroch, vstavané roldory, plávajúca podlaha v chodbe, ističe, vstupné dvere.

Bytový dom, v ktorom je byt umiestnený, je po rozsiahlej rekonštrukcii. V predchádzajúcom období bol zateplený s novou fasádou, nový výťah, boli osadené nové vstupné bezpečnostné dvere s elektronickým vrátnikom a taktiež osadené nové schránky v interiéri domu. V okolí bytového domu je množstvo zelene, okrasných kvetov, detské ihrisko priamo pred bytovým domom.

LOKALITA:

Mestská časť Bratislavy - Dúbravka patrí medzi najobľúbenejšie lokality v Bratislave. Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť: v tesnej blízkosti domu nákupné centrum Saratov, park Fedákova, lekáreň, kaviarne, zdravotné stredisko, školy, škôlky, kaderníke služby a mnoho ďalšieho.

Kompletné nákupné možnosti poskytuje blízke Obchodné centrum BORY MALL.

Výhodou tejto lokality je výborné napojenie na diaľnicu, ktoré zabezpečuje jednoduchú a rýchlu dostupnosť do ostatných častí mesta Bratislavy. Zastávka MHD (električka, autobus -MHD č. 4, 20, 23, 83, 84 a N21) je v blízkosti bytu.


CENA:

Cena zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníctva bytu.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page