top of page

Zariadený 4 izbový dom s krásnym pozemkom

Borovce 91, 922 09 Borovce, Slovakia

EXKLUZÍVNE

199 990€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje na predaj krásny 4-izbový rodinný dom ležiaci na rovinatom pozemku vo veľmi tichej slepej uličke o veľkosti 596m2 v obci Borovce, okres Piešťany.

TECHNICKÝ STAV NEHNUTEĽNOSTI:


Stavba je jednopodlažný objekt. Obvodovové murivo je z pálenej tehly v kombinácií s nepálenou tehlou v hrúbke 80cm v prednej časti domu a takisto z kvádrových tvárnic o hrúbke 40cm v zadnej časti domu. Hrúbky múrov zabezpečujú výborné tepelno - izolačné vlastnosti. Rekonštrukcia stavby z r. 2015 spočíva v injektáži všetkých obvodových múrov a vnútorných priečok, kompletná hydroizolácia, a zároveň vonkajšia izolácia všetkých obvodových múrov nopovou fóliou ( izolácia proti vlhkosti ). Strecha je sedlová v kombinácií s rovnou strechou nad druhou časťou domu. Krov zdravý, čiastočne menený s novým latovaním na celom priestore sedlovej strechy + nová strešná krytina Bramac s protimachovou úpravou v hnedej farbe. Rovná časť strechy je zateplená 8cm polystyrénom a pokrytá strešnou fóliou Fatrafol. Na rodinnom dome je taktiež realizované kompletné zateplenie 10cm polystyrénom ( na prednej časti domu 3cm kvôli hrúbke múrov až 80 cm ) a nová fasáda so šúchanou omietkou v bledo žltej farbe. V roku 2015 boli tiež osadené nové plastové okná s izolačným dvojsklom Prowin so žalúziami a sieťkami proti hmyzu na celom dome, ako aj vstupné dvere vo farbe biela. Po celej dĺžke terasy orietovanej na pozemok je postavená drevená pergola, ktorá zaručuje komfort pre aktivity na terase domu. Ďalej boli vydláždené chodníky a terasa zámkovou dlažbou.


INTERIÉR :


V roku 2015 boli realizované nové omietky Baumit, v prednej časti domu sanačné omietky, kvôli kvalitnej priedušnosti stien, taktiež boli urobné aj sadrokartónové stropy v interiéry. Rovnako prebehla kompletná rekonštrukcia kúrenia spočívajúca výmenou plynového kotla, všetkých radiátorov a boli tiež osadené nové rozvodné medené trúbky. V roku 2015 prebehla čiastočná rekonštrukcia elektriny v dome spočívajúca vo výmene rozvodov elektriny v kuchyni a kúpeľni ( v zadnej časti domu je medená elektrina) . Vykurovanie domu zabezpečuje plynový kotol značky JUNKERS, ktorý taktiež slúži na ohrev teplej vody s externým zásobníkom vody značky Tatramat s objemom ... .V celom dome prebehla kompletná výmena podláh - plávajúca podlaha v kombinácií s dlažbou. V roku 2015 prebehla kompletná rekonštrukcia kúpeľne a toalety vrátane rozvodov vody a odpadov. V roku 2019 bola osadená nová kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmmi ( plynová varná doska MORA, elektrická rúra Whirlpool, digestor ELICA, voľne stojaca umývačka riadu BOSCH, chladnička LG s povrchovou nerezovou úpravcou ) a 2021 kompletná rekonštrukcia detskej izby ( elektrina, omietky, nové podlahy ).

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=Rb6f58eyfLU

Úžitková plochu domu predstavuje: 130 m2 interiér + zastrešená terasa.

Po vstupe do domu cez bezpečnostné dvere sa nachádzame v priestrannej predsieni vybavenej šatníkovou skriňou a komodou vo farbe Pino aurelio. Srdce domu tvorí priestranná obývacia izba otvorene prepojená s jedálňou a kuchynskou časťou. Kuchyňa je vybavená novou kuchynskou linkou na mieru (farba pino aurelio) s veľkým kuchynským ostrovom s úložným priestorom. Jedáleň je vybavená kuchynským rozkladacím stolom s jedálenskými stoličkami vo farbe biela. Obývačka s východnou orientáciou je slnečná, priestranná, disponuje novou krásnou sedačkou zn. Phase a obývačkovou zostavou zn. Decodom v jednotnom farebnom prevedení s chodbovou zostavou. V dome sa ďalej nachádzajú 2 samostatné nepriechodné izby a 1 priechodzia, a to spálňa s východnou orientáciou, menšia detská izba prístupná z jedálne s východnou orientáciou, druhá detská izba orientovaná na pozemok a prístupná z kuchynskej časti, ktorá je zároveň priechodzia do technickej miestnosti, v ktorej je umiestnený kotol. Technická miestnosť má však i samostatný vstup z pozemku domu a je teda možné z detskej izby urobiť nepriechodziu. Dom ďalej dispozične pozostáva z kúpeľne a priestrannej špajze. V zadnej časti domu so západnou orientáciou na pozemok sa nachádza veľká zastrešená terasa so zámkovou dlažbou.

Dom sa predáva zariadený po dohode s majiteľom nehnuteľnosti.

POZEMOK a INŽINIERSKE SIETE:

Nehnuteľnosť je situovaná v tichej slepej ulici obce, mimo hlavnej cesty v krásnom prostredí s úplným súkromím plnom zelene. Rodinný dom sa nachádza na rovinatom pozemku so západnou orientáciou o výmere bohatých 596 m2. Na pozemku sa nachádza drevený zastrešený prístrešok na auto, drevený altánok v tvare 6-uholníka, pozemok je rovinatý s okrasnou a úžitkovou výsadbou a zatrávnenou plochou. Sú vybudované chodníky. Oplotenie pozemku zrealizujú majitelia nehnuteľnosti na vlastné náklady. Dom je napojený na verejný vodovod, nachádzajúci sa na komunikácií pred domom, taktiež na kanalizáciu, elektroinštalácia je napojená na verejnú elektrickú sieť, dom je napojený na plynovod.

LOKALITA:

Obec Borovce je vzdialená od mesta Piešťany len 7km a teda len cca 8min jazdy autom. V obci sa nachádza materská škola, potraviny, pošta, obecný úrad, detské ihriská, park. Základná škola je zriadená vo vedľajšej obci Rakovice.


Ak hľadáte rodinný dom v úplnom súkromí, ktorý poskytne Vám a Vašej rodine príjemné bývanie v tichej lokalite plnej zelene avšak s rýchlou dostupnosťou do mesta, neváhajte a dohodnite si obhliadku tejto nehnuteľnosti.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page