top of page

Zrekonštruovaná garzónka

Garbiarska, Sereď, Slovakia

EXKLUZÍVNE

69 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj príjemnú, slnečnú, čiastočne zariadenú garsónku s krásnym výhľadom, nachádzajúcu sa na 11/12 podlaží zatepleného panelového bytového domu s 2 x výťahom, vo vynikajúcej lokalite na ulici Garbiarska, v blízkej dostupnosti centra mesta Sereď.


DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI A ĎALŠIE MOŽNOSTI :

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=sbuixzsQy5g


Po vstupe do bytu (cca 22 m2 + pivnica) cez bezpečnostné dvere sa nachádzame v chodbe (cca 2,2 x 1,2 = 2,7 m2), po ľavej strane sa nachádza kúpeľňa s priestranným sprchovým kútom a s toaletou (cca 2,8 m2). Z chodby sa vchádza priamo do obytnej miestnosti (cca 4,8 x 3,5 = 16,8 m2) so západnou orientáciou.


STAV BYTU :

Byt prešiel cca v roku 2020 kompletnou rekonštrukciou. Pri rekonštrukcii boli osadené bezpečnostné dvere, plastové okno s izolačným dvojsklom a sieťkou proti hmyzu. V izbe bola položená laminátová podlaha a osadená kuchynská linka. V chodbe bola položená keramická dlažba a steny boli obložené kaermickým obkladom, osadené interiérové dvere s obložkami. V kúpeľni vybudovaný priestranný sprchový kút so sklenenou zástenou a nainštalovaná sprcha s dažďovou hlavicou, osadené toaleta a nainštalovaný zabudovaný splachovací systém, osadené umývadlo so skrinkou.

V byte boli menené rozvody elektriny a poistková skrinka, menené rozvody vody a odpadu.​


STAV BYTOVÉHO DOMU :

Bytový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou spoločných častí a zariadení: zateplenie a fasáda, hlavný vstup s elektrickým vrátnikom, stupacie rozvody, plastové okná, nákladný a osobný výťah.


NÁKLADY SPOJENÉ S UŽÍVANÍM NEHNUTEĽNOSTI:

Predpis Bytové družstvo: cca 60,- € / mesiac

Elektrina: cca 25,- € / mesiac

Spolu: cca 85,- € / mesiac


LOKALITA:

Byt sa nachádza na ulici Garbiarska priamo pri nábreží rieky Váh. Vynikajúca lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou: obchody, škola, škôlka, lekáreň, kaviareň. Výhodou je aj pešia dostupnosť do centra mesta a blízkosť prírody.


ČASOVÁ DOSTUPNOSŤ:

Kúpou voľný.

CENA :

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s predajom nehnuteľnosti.


adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ondrej Kukučka

+421948469496

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page