top of page

Krásny 4-izb.RD v Hlohovci

Fraňa Kráľa, 920 01 Hlohovec, Slovakia

EXKLUZÍVNE

299 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásny 4-izbový rodinný dom, s príjemnou relaxačnou záhradkou na pozemku o veľkosti 987 m2, nachádzajúci sa v tichej časti mesta Hlohovec na ulici Fraňa Krála.

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

​​​

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=S7UQmARvnvw

Rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukcii je riešený do tvaru L (v minulosti bol využívaný ako dve samostatné bytové jednotky), dnes po rozsiahlej rekonštrukcii a čiastočnej zmene dispozície tvorí súvislú bytovú jednotku, ktorá ponúka množstvo životného priestoru.

Zastavaná plocha domu predstavuje cca 190 m2 + pivnica cca 13 m2.

Po vstupe do nehnuteľnosti sa ocitáme v predsieni (cca 1,4 x 1,5 = 2,1 m2) z ktorej je vstupuje do práčovne / šatníka (cca 1,5 x 1,5 = 2,25 m2), z predsiene sa vchádza do chodby (cca 2,8 x 2,3 = 6,44 m2) z predsiene sa vchádza do hlavnej kúpeľne (cca 2,6 x 1,55 = 4,03 m2 ), z predsiene je vstup do prechodnej izby momentálne slúžiacej ako detská izba (cca 4,2 x 4,5 = 18,9 m2) a ďalej do ďalšej prechodnej izby, momentálne slúžiacej ako hlavná spálňa (cca 4,2 x 4,5 m2) dispozícia a riešenie vstupu do miestností dáva možnosť do budúcna, jednoduchou priečkou, upraviť tieto dve prechodné izby na dve samostatné nepriechodné izby (obe izby sú orientované smerom do predzáhradky a ulice, juhozápadná orientácia). Z chodby sa vchádza do priestrannej kuchyne s jedálenskou sekciou (cca 6,4 x 4 = 25,6 m2) z ktorej sa vchádza ďalej do priestrannej obývacej izby (cca 3,2 x 7 = 23,6 m2). Za obývacou izbou je situovaná chodbička (cca 2,77 x 2,06 = 5,7 m2) z ktorej sa vchádza do kúpeľne č.2 (cca 1,75 x 1,6 = 2,8 m2) a do zadnej samostatnej nepriechodnej izby (cca 27,4 m2, táto miestnosť ponúka jedinečnú možnosť rozdeliť priestor na hlavnú spáľńu cca 4,6 x 4 = 18,4 m2 a pridružená walk in closet cca 3 x 3 = 9 m2) orientovanej smerom do záhrady (momentálne slúži ako hosťovská izba, do budúcna ponúka jedinečnú možnosť na situovanie hlavnej spálne s vlastnou kúpeľňou v zadnej časti domu). Z chodbičky je vstup do zádveria č.2 ktorý slúži ako zadný vstup do nehnuteľnosti.

TECHNICKÝ STAV STAVBY:

Stavba je samostatne stojaci, čiastočne podpivničený, 4 izbový rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukcii. Pri rekonštrukcii bola v roku 2015 menená strecha (latkovanie a strešná krytina Bramac), nehnuteľnosť bola zateplená 5 cm polystyrénom, vonkajšia fasáda domu vyhotovená v roku 2016, na nehnuteľnosti boli osadené plastové dvere a okná s izolačným dvoj sklom hliníkovými interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu. V roku 2020 - 2021 boli menené rozvody kúrenia a osadené nové radiatory, plynový kotol Buderus a zásobník na teplú vodu, osademé interiérové dvere s obložkami, položené podlahy. V kuchyni bola nainštalovaná kuchynská linka v elegantnej kombinácii dekoru svetlé drevo - lesklá biela - matná šedá s kuchynským ostrovčekom, so vstavanými spotrebičmi, chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, plynová varná doska a umývačka riadu, digestor. Osadené dve vstavané skrine s rolldorom. Kompletne zrekonštruovaná hlavná kúpeľňa, obložená veľkoformátovým obkladom, priestranná sprcha s dažďovou hlavicou so sklenenou stenou, toaleta so zabudovaným splachovacím systémom Geberit. Vo väčšine nehnuteľnosti znížené stropy s bodovým LED osvetlením. Osadené dve klimatizačné jednotky. V minulosti boli kompletne menené rozvody elektriny, vody, plynu, odpadu a kúrenia.

Nehnuteľnosť je zabezpečená bezpečnostnýmkamerovým systémom.

POZEMOK A INŽINIERSKE SIETE:

Rovinatý pozemok s rozlohou 987 m2 (šírka cca 15 m a dĺžka cca 67 m) s orientáciou juho - západ (smer do ulice) severo - východ (smer do záhrady).

Priestranný pozemok ponúka množstvo priestoru na relaxačnú časť s príjemným posedením pri malej fontánke, v relaxačnej časti boli vysadené okrasné dreviny a rastliny, väčšina záhrady je zatrávnené a záhrade bolo vysadených pár ovocných stromov.

Pozemok je kompletne oplotený, v prednej časti osadný krásny kovaný plot a kovaná brána na elektircké dialkové ovládanie.

Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete: elektrina, plyn, obecná voda, vlastná studňa, odpadové vody zvedené do čističky.

LOKALITA:

Nehnuteľnosť je situovaná na nie frekventovanej, tichej ulici Fraňa Kráľa, v príjemnej mestskej časti Nová štvrť okresného mesta Hlohovec. Krajské mesto Trnava je vzdialené 20 km, Nitra 25 km, hlavné mesto Bratislava vzdialené 70 km. ​

MESAČNÉ NÁKLADY:

Elektrina: 90,-€ / mesiac

Plyn: 100,- €/ mesiac

Voda: 240,- €/ ročne

Internet: 35,- € / mesačne (cca podľa potrieb klienta a aktuálnej ponuky dodávateľa)

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ondrej Kukučka

+421948469496

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page